fbpx

KRAV MAGA ARMY SEMINÁŘ S SHLOMI BOUZAGLO

Osobně si myslim, že pro normálního člověka je nejlepší civilní verze krav maga. Je totiž nejkomplexnější a dává řešení na všechny možné nepříjemné situace, které mohou člověka v ČR potkat. Military verze je o dost jednodušší, primitivnější, přímočařejší, brutálnější. Výcvik tvrdší, fyzicky namáhavější. Neřeší se tolik technické detaily jako spíše odhodlání, nasazení a splnění úkolu za každou cenu.

S tím, jak se KM rozšiřuje po světě a její popularita raketově roste, objevují se zástupy zvěrozvěstů, kteří hlásají, že ta jejich KM je ta pravá. V diskuzích se zase naopak často objevuje názor, že armáda (IDF) udává směr vývoje a že ta armádní (military) KM je to pravé ořechové.
Sledujeme pozorně vývoj a u těchto debat se usmíváme. Víme totiž své. Naši učitelé jsou přímí pokračovatelé Imiho odkazu, učili se přímo od něj, trénovali s ním a v pátek odpo s nim jedli jeho oblíbenou čokoládu s bublinkama.

IKMF v loňském roce podepsala oficiální kontrakt s IDF a ještě více tak prohloubila dlouholetou spolupráci (detaily nemůžeme zveřejnit, protože by nás pak mohli mučit a ztrestat až tam na jaře zase pojedeme 🙂 ). Důstojníci a výcvikáři bojových jednotek se účastní instruktorských kurzů a tréninků IKMF, instruktoři IKMF působí přímo v IDF jakožto instruktoři a dokonce jsou nasazováni i v bojových akcích, vedení IDF konzultuje s vedením IKMF reakce a postupy na nové hrozby.

Nejsme politici, abysme lidem tlačili za každou cenu náš názor. Nejlepší je dát lidem informace a možnost ochutnat a vyzkoušet, aby si každý mohl udělat svůj názor. Proto jsme pozvali Shlomiho Bouzagla, senior důstojníka a instruktora IDF bojové jednotky. Prošel tvrdou selekcí speciálních jednotek, své kvality prokázal jako velitel v bojových akcích a úspěšně absolvoval řadu specializovaných kurzů. Doposud trénuje svojí jednotku a připravuje své vojáky na konkrétní vojenské a policejní úkoly.

Zadání je jednoduché: Udělej trénink/seminář přesně tak jako cvičíš vojáky své jednotky, aby viděli jak přesně vypadá a probíhá krav maga trénink u speciálních sil IDF.

It can not get more real!
…reálnější to už být nemůže
…alespoň v ČR 🙂
…zatím 🙂
…říká Michal Otipka, ředitel a vrchní instruktor IKMF CZ.

 
 
DATUM A ČAS:
3. 2. 2018
16:15 – 18:00

 
 
MÍSTO A ADRESA:
POZOR ZMĚNA!
Tělocvična Národní
Opatovická 18, 3. patro
Praha 1

ZŠ chelčického
Chelčického 2614/43,
130 00 Praha 3-Žižkov

 
 
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – KRAV MAGA ARMY SEMINÁŘ S SHLOMI BOUZAGLO

 
 
INSTRUKTOR:
Shlomi Bouzaglo

 
 
VYBAVENÍ:
– triko, dlouhé či krátké kalhoty, boty do tělocvičny, pití, ručník
– chrániče na zuby a bandáže, suspenzor

 
 
CENA A PLATBA:
600,- Kč cena pro členy IKMF
700,- Kč cena pro nečleny IKMF
100,- Kč sleva při platbě předem

Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet:
č.ú.: 43-8999350247/0100 (nejpozději do 31. 1. 2018!)
V případě elektronické platby napište do poznámky KM Army seminar a Vaše jméno a příjmení)