fbpx

Přihlašování do Krav Maga tříd Praha – pokročilí | Letní semestr 2018

 

PRAHA


Vinohrady | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P0/P1/P2 | PO + ST | 07:00 | 60min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 12:30 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 17:30 | 90min | Jan Balvín
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3/P4 | PO + ST | 08:00 | 60min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | PO + STŘ | 19:00 | 90min | Jan Balvín

6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 7:30 | 90min | František Hozlinger
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 17:30 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:00 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 | 90min | Jan Kobliha

9.2.-29.6. 2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P0/P1/P2 | PÁ | 16:00 | 90min | František Hozlinger

 

COMBAT TŘÍDA
9.2.-29.6. 2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Combat třída | 17:30 | 60min | PÁ | František Hozlinger

 

 

Tělocvična Vinohrady

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 17:30 | 90min | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Pokročilí P5/G1 | PO + ST | 19:00 | 90min | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 20:30 | 90min | Ondřej Moravec

 
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | ÚT + ČT | 19:00 | 90min | Michal Otipka/Jakub Dražan

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
POKROČILÍ
 
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilíi P1/P2 | PO + ST | 17:30 | 90min | Petr Poláček
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:30 | 90min | Petr Poláček
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | PO + ST | 19:00 | 90min | Jakub Dražan

 
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 17:30 | 90min |
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 19:00 | 90min |

 

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | PO(19:00-20:00 (60min)) + ST(18:30-20:00 (90min)) | František Holzinger

 

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 

POKROČILÍ
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 20:00 | 90min | Přemysl Kluge

 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

 

POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 | 90min | Tomáš Kadlec

 

 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 

POKROČILÍ
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 18:00 | Hugo Kysilka

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
POKROČILÍ
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí P5/G | ÚT + ČT | 20:05 | 90min | Jan Horák

 
 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

 

POKROČILÍ
Únor 2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:00 | 90min | David Hodyc

 

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 

POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 19:30 | 90 min | Přemek Marek

 

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 | 90min | Jan Kodeš

 

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids