Do Česka přijede „tvrďák“ Amnon Darsa

Amnon Darsa, Expert level 5Poslední lednový víkend přijede do Česka jeden z nejvýše postavených členů International Krav Maga Federation, izraelský instruktor Amnon Darsa. Povede dva atraktivní semináře pro veřejnost, trénink instruktorů a testování českých studentů krav maga, nejúčinnějšího sebeobranného bojového systému na světě.

Amnon Darsa začal cvičit krav maga ve 13 letech, na mnoha trénincích se setkal se zakladatelem systému Imim Lichtenfeldem. „Chtěl poznat všechny studenty, s každým promluvit, něco mu ukázat. Nezáleželo, jaký stupeň student měl, skutečně se choval jako gentleman,“ vzpomíná Amnon na Imiho.

V Global Instructor Teamu je Amnon mnoho let, je držitelem technického stupně Expert 5. Cvičí civilisty, vojenské a policejní speciální jednotky, bodyguardy VIP po celém světě. Podílí se také na výcviku všech českých instruktorů krav maga. V IKMF je hlavním instruktorem pro testování.

O víkendu 28. a 29. ledna povede dva tématické semináře v Brně a v Praze. Na Moravě se v sobotu poprvé u nás uskuteční Home invasion seminář, na kterém Amnon s českými instruktory ukáže, jak se bránit při přepadení doma.

V Praze se v neděli uskuteční Advaced Fighting Tactics seminář zaměřený na rychlé ukončení boje, nesportovní bojové kombinace, špinavosti, nefér triky, základní a pokročilé techniky při boji zblízka.

Studenty krav maga z Brna Amnon Darsa otestuje v sobotu 28. ledna, pražské v neděli 29. ledna. Místo testování a seminářů zveřejníme v nejbližších dnech na facebooku KRAV MAGA IKMF CZ a tady na webu. Poslední lednový víkend bude náročný i pro i české instruktory, čekají je desítky hodin tréninku s extrémně náročným Amnonem Darsou.

Pro více informací a přihlášení na semináře pokračujte do Kalendáře akcí.