Kde a kdy cvičíme

 

Přehled kurzů

 

PRAHA | BENEŠOV | BEROUN | BRANDÝS NAD LABEM | BRNO | ČESKÉ BUDĚJOVICE | DOMAŽLICE | HAVLÍČKŮV BROD | HRADEC KRÁLOVÉ | JIHLAVA | KLADNO | KRALUPY NAD VLTAVOU | KUŘIM | LITOMĚŘICE | LYSÁ NAD LABEM | MĚLNÍK | MLADÁ BOLESLAV | MOHELNICE | NERATOVICE | OLOMOUC | OSTRAVA | PLZEŇ | ROUDNICE NAD LABEM | ŘÍČANY | SLANÝ | SVOJETICE | ŠUMPERK | TACHOV | TRUTNOV | ÚSTÍ NAD LABEM | ŽABONOSY |

PRAHA

Praha 1 Národní třída | Praha 2 Slovenská  || Praha 3 Žižkov | Praha 4 PodolíPraha 4 Modřany | Praha 4 Chodov | Praha 4 Chodov Jedenáctka | Praha 4 Krč | Praha 5 Smíchov | Praha 6 DejvicePraha 6 Luka | Praha 7 Holešovice Dělnická | Praha 7 Holešovice Letohradská | Praha 7 Karlín | Praha 9 Ládví | Praha 10 Vršovice  |  Vyšší policejní škola MV |

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Michal Široký
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 20:30 (90min) | Michal Široký

22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – P0/P1 | ÚT+ČT | 12:00 (60min) | František Hozlinger

25.9.2020- 12.2.2021 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ | 07:00 (60min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G2 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan KoblihaZRUŠENO
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1 | PO + STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Michal Široký

22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT+ČT | 13:00 (60min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan KoblihaZRUŠENO

25.9.2020- 12.2.2021 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P5/G1 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger

COMBAT TŘÍDA
25.9.2020- 12.2.2021 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

JUNIOŘI 15 – 17 let
14.9.2020- 10.2.2021 Po 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | PO | 16:30 (60min) | Karel Herzinger/Michal Široký

15.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt 2x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | ÚT+ČT | 16:30 (60min) | Jiří Stanislav/ František Hozlinger

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec

22.9.2020- 11.2.2021 Út 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT | 20:30 (90min) | Petr Poláček

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO 1xtýdně | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | PO + STŔ | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec

22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan

DĚTI
17.9.2020- 11.2.2021 Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | ČT | 17:15 (45min) | Sára Bendová
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | ČT | 18:00 (60min) | Sára Bendová

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček

22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 |ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Ondřej Malčík

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1/G2 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Petr Poláček
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan

22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Svěcený
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Ondřej Malčík

DĚTI
15.9.2020- 9.2.2021 Út
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | ÚT | 16:00 (45min) | Ondřej Malčík
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | ÚT | 16:45 (45min) | Ondřej Malčík

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1/G2 | PO + STŘ | 18:30 (90min)| František Holzinger

DĚTI
14.9.2020- 8.2.2021 Po
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | Po | 16:00 (60min) | František Holzinger

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge

DĚTI
16.9.2020-10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 17:00 (60min) | Pavel Novotný

 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 (90min)| Tomoko Savelyeva

 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT +ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka

DĚTI
17.9.2020- 11.2.2021 Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-11 let | ČT | 17:00 (60min) | Pavel Ditmar

 

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
22.9.2020- 9.2.2021 Út 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 |ÚT |19:00 (120min) | Jan Kodeš

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

TŘÍDA PRO ŽENY
21.9.2020- 10.2.2021 Stř 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy | STŘ | 19:15(120min) |Koštířová

DĚTI
14.9.2020- 10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-10 let | STŘ | 17:30 (45min) | Pavel Ditmar
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 11-14 let | STŘ | 18:15 (60min) | Pavel Ditmar

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 19:45 (90min)| Karel Herzinger

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
22.9.2020- 11.2.2021 Čt 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokočilí P1/P2 | ČT | 18:15 (90min)| Karel Herzinger

DĚTI
15.9.2020- 9.2.2021 Út
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 7-10 let | Út | 18:15 (45min) | Karel Herzinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 11-14 let | Út | 19:00 (45min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŔ | 18:00 (90min) | David Hodyc

DĚTI
23.9.2020-10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 17:00 (60min) | Zuzana Rybářová

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ |19:30 (90min) | Karel Herzinger

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO+STŘ |18:00 (90min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ |18:00 (90min) | Jan Kodeš

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + STŘ 19:30 (90min) | Jan Kodeš

DĚTI
14.9.2020- 8.2.2021 Po
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-11 let | PO | 17:00 (60min) | Jan Kodeš

 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

DĚTI
14.9.2020- 10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | STŘ | 14:45 (45min) | Tomoko Savelyeva

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-14 let | Stř | 15:30 (45min) | Tomoko Savelyeva

 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 |PO+STŘ | 18:45 (90min) | Jiří Stanislav

DĚTI
16.9.2020-10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-11 let | STŘ | 17:00 (60min) | Sára Bendová

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

BRNO

 

 

Tělocvična Gym&Joy

Špitálka 37,
Brno-střed

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 29.9.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Nábor 28.9.2020
Mírně pokročilí | PO+ST | 19:00 | 90min | Filip Slunský
Pokročilí | PO+ST | 20:30 | 90min | Filip Slunský

Nábor 29.9.2020
Mírně pokročilí | UT+ČT | 20:30 | 90min | Filip Slunský

 

Tělocvična Křižíkova

Křižíkova 68a
603 00 Brno-Královo Pole

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 7.9. 2020
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.
Začátečníci | PO+STŘ | 17:00 | 90min | Vlastimil Pitrocha

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Mírně pokročilí  (studenti 3-9 měsíců tréninku) | PO+STŘ | 18:30 | 90 min | Vlastimil Pitrocha
Pokročilí | PO+STŘ | 20:00 | 90 min | Vlastimil Pitrocha

KURZ PRO ŽENY
Nábor 6.9. 2020
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.
Kurz speciálně pro ženy | Neděle  | 10:00 | 90 min |

KONTAKT
EMAIL: vlastimil.pitrocha@kravmaga.cz, filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: Vlastimil Pitrocha 603 906 819, Filip Slunský 773 883 322
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrno

 

 

 

KLADNO

SKS Arena Kladno

U Výtopny 2341
Kladno

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
kurzy 2020
Začátečníci | 18:15 | 60min | Tomáš Martinovský

KONTAKT
EMAIL: martinovsky.tomas@seznam.cz,
TEL: +420733415596
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/kravmagasksarena

 

 

 

PLZEŇ

GETUP GYM

Zahradní 2
Plzeň, 326 00

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
5.10.2020 – 10.2.2021
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+STŘ | 18:00 (90min) | Jan Votava 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
5.10.2020 – 10.2.2021
Pokročilí | PO+STŘ | 18:00 (90min) | Jan Votava
Pro přihlášení do pokročilého kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: jan.votava@kravmaga.cz
TEL: +420 607 798 795
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/IKMFKRAVMAGAPLZEN

 

 

 

ŘÍČANY

 

 

ZŠ U Říčanského lesa

ZŠ U Říčanského lesa
Školní 2400
Říčany

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
8.9.2020 – 24.6.2021
Začátečníci | ÚT+ČT | ÚT 19:00 + ČT 19:30 | (90min) | Ondřej Koštuřík, Pavel Martínek
Přihlašování do tříd bylo ukončeno. V případě zájmu kontaktuje instruktora.

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
8.9.2020 – 24.6.2021
Pokročilí | ÚT + ČT | ÚT 19:00 + ČT 19:30 | 90min | Ondřej Koštuřík, Pavel Martínek

 

ZŠ Nerudova

Nerudova 481
Říčany, 25101

DĚTI
8.9.2020 – 24.6.2021
DĚTI 7-9 let | ÚT | 16:00 (60min) | Pavel Martínek 
DĚTI 10-13 let | ÚT | 17:00 (60min) | Pavel Martínek 
Přihlašování do dětských tříd bylo ukončeno. V případě zájmu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: ondrej.kosturik@kravmaga.cz
TEL: Ondřej Koštuřík +420 777 995 633
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaRicany

 

 

 

MĚLNÍK

 

 

Tělocvičná jednota Sokol

Tyršova 95,
276 01, Mělník

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 14.9.2020 od 20:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 20:00 | 90 min |

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí P3-G1 | PO | 19:00 | 60 min | Filip Timbaris
…………………………| STŘ| 18:30 | 90 min | Filip Timbaris

STARÁ GARDA
P3-G3+military | PA | 18:00 | 60 min | Filip Timbaris

COMBAT + SPARING
PA | 19:00 | 60 min | Filip Timbaris

KONTAKT
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMělník

 

Tělocvičná jednota Sokol

Tyršova 95,
276 01, Mělník

Pro přihlášení do pokročilého kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI A JUNIOŘI
Září 2019
Děti | PÁ  | 16:00 – 17:00 | Josef Šedivý
Junioři  | PÁ  | 17:00 – 18:00 | Josef Šedivý
Pro přihlášení do dětského kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL : josef.sedivy@kravmaga.cz, filip.timbaris@kravmaga.cz, michal.dolezal@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792 Filip, 739 610 572 Josef,  602 745 310 Michal
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

ROUDNICE NAD LABEM

 

 

Tělocvična gymnázia

Malá/velká tělocvična gymnazia Roudnice Nad Labem
Roudnice nad Labem
Havlíčkova 175 (vchod z ulice Komenského, naproti kostelu Narození Panny Marie)

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI (velká tělocvična)
Nábory pondělí 21. 9. 2020 a středa 23. 9. 2020 od 20:00
Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:00 | 90min | Michal Doležal
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 20:00 | 90 min | Michal Doležal

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí P1 | Velká tělocvična | PO+ST | 20:00 | 90min |
Pokročilí P2 | Velká tělocvična | PO+ST | 20:00 | 90min |
Pokročilí P3 | Velká tělocvična | PO+ST | 20:00 | 90min |
Pokročilí P4/P5/G1 | Velká tělocvična | ÚT+ČT | ÚT(20:00)+ČT(18:00) | 90min |
Pro přihlášení do pokročilého kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI (malá tělocvična)
2020
K1 Děti 6-10 let | Pondělí | 16:30 | 45min |
K2 – K3 Děti 6 – 10 let | Pondělí | 17:30 | 45min
Junioři J1 – J2 – J3| Pondělí | 18:30 | 45min
K1 Děti 11 – 15 let | Středa | 16:30 | 45min
J1 – J2 – J3 Děti 11 – 15 let | Středa | 17:30 | 45min
Pro přihlášení do dětského kurzu kontaktuje instruktora.
Nábor pro děti a mládež 2.září 2020 od 18:30 hodin malá tělocvična gymnázia.

KONTAKT
Michal Doležal
EMAIL : michal.dolezal@kravmaga.cz
TEL : 602 745 310
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/Krav-maga-Roudnice-nad-Labemcz

KONTAKT DĚTI
Miroslav Fiala
EMAIL : miroslav.fiala@kravmaga.cz
TEL : 774 180 840
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/Krav-maga-Roudnice-nad-Labemcz

 

 

 

KRALUPY NAD VLTAVOU

 

 

Tělocvična Kralupy

Tělocvična Kralupy
Fitness centrum Párty club
U cukrovaru 1086, 27801 Kralupy nad Vltavou

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Začátečníci P0/1 |PO+STŘ |19:00 (90min) | Josef Šedivý
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí | PO+STŘ | 20:30 (90min) | Josef Šedivý
DĚTI
16:00 – 17:00 ÚT

Tělocvična Odolena Voda

Základní škola Vítězslava Hálka
Školní 200, 250 70

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Mírně pokročilí | ÚT 19:00 – 20:30 + ČT 19:30 – 21:00 | 90 min | Josef Šedivý

DĚTI
Děti | ČT 16:00 – 17:00 | 60min | Josef Šedivý

KONTAKT
EMAIL : josef.sedivy@kravmaga.cz
TEL : 739 610 572
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

NERATOVICE

 

 

Tělocvična základní školy Ing. M. Plesingera-Božinova

Školní 900
277 11, Neratovice

KURZY 2020
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora

KONTAKT
EMAIL : richard.gala@kravmaga.cz
TEL : 737 866 557
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

OSTRAVA

 

 

Tělocvična Jeremenkova – Vítkovice

Tělocvična Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy
Jeremenkova 2
Ostrava Vítkovice

Termíny zimního semestru: 2.9. – 17.12.2020, 5.1. – 29.6.2021

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor čtvrtek 3.9.2020 v 17:30
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90min | Aleš Plaček, Táňa Velgosová

ZAČÁTEČNICE ŽENY
Nábor středa 2.9.2020 v 17:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci ženy | STŘ | 17: 00 | 90min | Táňa Velgosová  

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
1.9.2020 v 19:00
Pokročilí | ÚT+ČT | 19:00 | 90 min Aleš Plaček, Táňa Velgosová (Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora)

KONTAKT
EMAIL: ales.placek@kravmaga.cz, tana.velgosova@kravmaga.cz
TEL: +420 728 530 258, +420 725 278 441
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFOstrava

 

 

KUŘIM

 

 

Sklep Gym

Křížkovského 48
Kuřim

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Mírně pokročilí | 18:00 (120min) | PÁ | Filip Slunský

 

 

 

KONTAKT
EMAIL:filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: 773 883 322
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBlansko

 

 

 

BEROUN

 

 

TJ Lokomotiva Beroun

Tyršova 85
266 80 Beroun

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ

 

DĚTI

 

FULL CONTACT
KM Full contact | PÁ | 20:00 | 60min | Jan Kolář

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jan.kolar@kravmaga.cz
TEL: +420 736 724 786
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

 

 

JIHLAVA

 

 

Tělocvična Kickbox Klub Reborn

Havlíčkova 58, 3. patro
Jihlava

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
8. 9. 2020 – 28. 1. 2021
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 18:45 | Tibor Tomášek

KONTAKT
EMAIL: tibor.tomasek@kravmaga.cz
TEL: +420 603 402 290
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaJihlava

 

 

OLOMOUC

 

 

Tělocvična SŠ logistiky a chemie

U Hradiska 29
779 00 Olomouc

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor čtvrtek 10.9.2020 17:30
10.9.2020 – 28.1.2021

Přihlašování ZDE – začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
1.9.2020 – 29.6.2021
Mírně pokročilí P2 | ÚT+ČT | 19:00 | 90 min | Jiří Nádvorník
pro přihlášení kontaktujte instruktora

2.9.2020 – 30.6.2021
Středně pokročilí P3 | PO+STŘ | PO 17:30 + ST 18:30 | 90 min | Jiří Nádvorník
pro přihlášení kontaktujte instruktora

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: kravmaga.cz
FB: facebook.com/KravMagaOlomouc

 

Tělocvična VOŠ a SPŠ elektrotechnická

Božetěchova  755/3
779 00 Olomouc

DĚTI – ZAČÁTEČNÍCI
14.9.2020 – 7.6.2021
Přihlašování ZDE: 6 – 8 let (KIDDY) | PO| 16:15 | 45min |  Martina Horáková

16.9.2020 – 9.6.2021
Přihlašování ZDE: 13 – 15 let (JUNIOŘI  – J1) | ST | 16:00 |  60min  | Martina Horáková
Přihlašování ZDE: 9 – 12 let (KIDS – K1) | STŘ | 17:00 | 60min | Martina Horáková

DĚTI – POKROČILÍ
14.9.2020 – 7.6.2021
K2 | PO | 17:00 | 60min | Martina Horáková
K3 | PO | 18:00 | 60min | Martina Horáková
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

16.9.2020 – 9.6.2021
J2 | ST | 18:00 | 60min | Martina Horáková
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

21.9.2020 – 7.6.2021
KIDDY pokročilí | PO | 16:15 | 45min | Martina Horáková
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

23.9.2020 – 9.6.2021
K1 (přestup ze skupiny KIDDY pokročilí !!!!) | ST | 17:00 | 60min | Martina Horáková
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: martina.horakova@kravmaga.cz
TEL: +420 736 133 009
WEB: kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMaga.Kids.Olomouc/

 

 

 

HAVLÍČKŮV BROD

 

 

Tělocvična Havlíčkova Gymnázia

Štáflova 2063
Havlíčkův Brod

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10. 9. 2018 – 30. 1. 2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | 18:00 | PO+ST | Tibor Tomášek

KONTAKT
EMAIL: tibor.tomasek@kravmaga.cz
TEL: +420 603 402 290
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaHavlickuvBrod

 

 

 

HRADEC KRÁLOVÉ

 

 

Centrum nových sportů-fitness

E. Beneše 1411
Hradec Králové

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
7.9.2020 – 23.6.2021
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0 | 19:00 | PO+STŘ | Ondřej Koštuřík

KONTAKT
EMAIL: ondrej.kosturik@kravmaga.cz
TEL: +420 777995633
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaHradecKralove

Zlín

 

 

Tělocvična Praktická

Zálkadní škola Praktická
Mostní 2397
760 05 Zlín

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravMagaZlin

 

 

ŠUMPERK

 

 

Tělocvična ZŠ Šumperk

Základní škola Šumperk
Sluneční 38, 787 01 Šumperk

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
nábor úterý 8.9.2020 17:30
8.9.2020 – 28.1.2021
Přihlašování ZDE – začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
1.9.2020- 29.6.2021
Pokročilí P2| ÚT+ČT | 19:00 | 90 min | Jiří Nádvorník
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI
9.9.2020 – 23.6.2020
Přihlašování ZDE – Děti | STŘ | 17:00 | 60min | Jiří Nádvorník

 

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: kravmaga.cz
FB: facebook.com/KravMagaSumperk/

 

 

 

MLADÁ BOLESLAV

 

 

Tělocvična ZŠ Komenského

1. Základní škola
Komenského naměstí 76
293 01 Mladá Boleslav

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 15.9.2020 od 20:00
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris + Otto Nagy

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
18.9.2020 –
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 18:30| 90 min | Filip Timbaris

DĚTI
Nábor 18.9.2020 | PA | 16:00-17:00 | Otto Nagy
Pro více informací a přihlášení kontaktujte instruktora…

KONTAKT
Filip Timbaris
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792

Otto Nagy
EMAIL : otto.nagy@kravmaga.cz
TEL : 734 589 179

WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMladaBoleslavIKMF

 

 

 

BRANDÝS NAD LABEM

 

 

Tělocvična Volnočasové centrum Brandýs

Masarykovo nám. 1766
250 01 Brandýs n. L.

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 7.9 a 9.9.2020 od 20:30 hod PO+STŘ
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:30 | 90 min | David Kudrna

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 20:30 | 90 min | David Kudrna
pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 19:00 | 90 min | David Kudrna
pokročilí P4/P5 | PO+ST | 19:00 | 90 min | David Kudrna

COMBAT
Combat třída | PÁ | 20.00 | 90 min |  David Kudrna pro přihlášení kontaktujte instruktora

DĚTI
Věkové kategorie 3-5 let, 6-8 let, 9-11 let a 12-14 let. Tréninky probíhají každý všední den (mimo pátku) od 14-18 hod. Pro více informací kontaktujte instruktora…

Děti | PO+ÚT+ST+ČT | 14.00 -18:00 | 50 min | Tomáš Kopřiva

KONTAKT – Dospělí
David Kudrna
EMAIL : david.kudrna@kravmaga.cz
TEL : 724 755 737
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrandysNadLabem

KONTAKT – Děti
Tomáš Kopřiva
EMAIL Dětské třídy : bezpeciprodeti@kravmaga.cz
TEL : 602 131 644
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrandysNadLabem

 

 

 

TACHOV

 

 

Sportovní hala

Pobřežní 1656
347 01 Tachov

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor začátečníci 23.9. 2020 v 20:15, od října v čase 17:45- 19:00
Začátečníci | PO+STŘ | 17:45- 19:00 | 75 min | Tomáš Vacek

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí | PO+STŘ | 19:00- 20:15 | 75 min | Tomáš Vacek
Středně pokročilí | PO+STŘ | 20:15 | 75 min | Tomáš Vacek

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.
 
 
KONTAKT
EMAIL : tomas.vacek@kravmaga.cz
TEL : 723 155 689
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

BENEŠOV

 

Tělocvična S-cenrtum

U Vodárny 2215
Benešov

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
9.9.2020 – 27.1.2021
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1/P2 | STŘ | 17:30 | 90 min | Martin Jirásek

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
9.9.2020 – 27.1.2021
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | STŘ | 19:00 | 90 min | Martin Jirásek

DĚTI
9.9.2020 – 27.1.2021
Přihlašování ZDE – Děti 12-14 let | STŘ | 16:00 | 90 min | Martin Jirásek

KONTAKT
EMAIL: martin.jirasek@kravmaga.cz
TEL: +420 602 578 070
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBenesov

 

 

DOMAŽLICE

 

 

Tělocvična ZŠ Msgre. B. Staška

Msgre. B. Staška 232
Domažlice

DOSPĚLÍ
29.9.2020 – 28.1.2021
Začátečníci+pokročilí | ÚT+ČT | 18:30 | 90 min | Václav Buršík
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: vaclav.bursik@kravmaga.cz
TEL: +420 725 043 636
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaDomazlice

 

 

LITOMĚŘICE

 

 

Fitness Beseda

Kapucínské náměstí 206/6
412 01 Litoměřice

LETNÍ TRÉNINKY
1.7.2020 – 31.08.2020
Bývalá kasárna Jířího z Poděbrad/Fitness Beseda
Všechny stupně | ÚT+ČT | 18:00 | 180 min | Šimon Černý
https://is.kravmaga.cz/training-group/1357

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 7.9. a 9.9. 2020 v 19:30
kurz 7.9.2020 – 31.12.2020
Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 19:30 | 90 min | Šimon Černý

DOSPĚLÍ MÍRNĚ POKROČILÍ
1.9.2020 – 31.12.2020
Začátečníci P2/P3 | ÚT+ČT | 18:00 | 90 min | Šimon Černý
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
1.9.2020 – 31.12.2020
Pokročilí P4/P5 | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Šimon Černý
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

Nábor 9.9. 2020 v 18:00
kurz 07.09.2020 – 31.12.2020
ŽENY | STŘ | 18:00 | 90 min | Šimon Černý

 

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb

Dlouhá 221/6
412 01 Litoměřice

LETNÍ TRÉNINKY DĚTI
1.7.2020 – 31.08.2020
Bývalá kasárna Jiřího z Poděbrad/Fitness Beseda
Děti | ÚT | 17:00 | 45 min | Šimon Černý

DĚTI 7-10
1.9.2020 – 31.12.2020
Třída pro děti 7-10 let | ÚT | 17:00 | 45min | Šimon Černý
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI 11-14
1.9.2020 – 31.12.2020
Třída pro děti 11-14 let | ČT | 17:00 | 45min | Šimon Černý
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: simon.cerny@kravmaga.cz
TEL: +420 739 416 657
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFLitomerice

 

 

ÚSTÍ NAD LABEM

 

 

Sportovní hala UJEP

České mládeže 8
400 01 Ústí nad Labem

Pro informace ohledně kurzů Ústí nad Labem , kontaktujete přímo instruktora

KONTAKT
EMAIL: simon.cerny@kravmaga.cz
TEL: +420 739 416 657
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFUstinadLabem

 

ŽABONOSY

 

Tělocvična FIBL GYM-mlýn

Žabonosy 15

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
2.10.2020- 26.2. 2021 /kurz 20 lekcí
Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 | 90 min |   trénink pro “hobíky” 1 x týdně

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Mírně pokročílí P1/P2 | ÚT+ČT | 18:30 | 90min | Josef Hochman
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI
Děti 10-13 let – mírně pokročilí | ÚT | 17:15 | 60min | Josef Hochman
Děti 6-9 let – mírně pokročilí | ČT | 17:15 | 60min | Josef Hochman
Děti 6-13 let – začátečníci | PÁ | 17:15 | 60min | Josef Hochman první trénink dne 2.10.2020
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: josef.hochman@kravmaga.cz
TEL: +420 602 386 160
WEB: www.kravmaga.cz
FB: facebook.com/KravMagaZabonosy

 

TRUTNOV

 

 

Tělocvična Trifit gym & club

Horská 6 (vstup z Malého náměstí)
541 01 Trutnov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 30.9.2020 18:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci PO/P1 | PO+ST |18:00| 60 min | Tomáš Bečka

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Středně pokročilí P2/P3 | PO+ST |19:00 | 60 min | Tomáš Bečka
pro přihlášení do pokročilé třídy kontaktujte instruktora

DĚTI
Nábor 30.9.2020 16:45
Děti | PO+ST |16:45| 60 min | Tomáš Bečka
pro přihlášení do pokročilé třídy kontaktujte instruktora

KONTAKT
EMAIL: tomas.becka@kravmaga.cz
TEL: +420 777 913 400
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravmagaIKMFTrutnov

 

 

MOHELNICE

 

 

MOHELNICE Sportovní hala

Olomoucká 765/41
Mohelnice, 78985

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 30.9.2020 v 18:00
Termíny semestru: 30.9.2020 – 27.1.2021
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 18:00 | 90min | Martin Kučera

KONTAKT
EMAIL: martin.kucera@kravmaga.cz
TEL: +420 604 599 517
WEB: www.kravmaga.cz

 

LYSÁ NAD LABEM

 

 

Tělocvična ZŠ J.A.Komenského

Komenského 1534
289 22 Lysá nad Labem

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | 20:00 | 90min | ÚT+ČT | Michal Vrátný

KONTAKT
EMAIL: vratny.michal@kravmaga.cz
TEL: +420 777883312
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaLysaNadLabem

 

SVOJETICE

 

Tělocvična Svojetice

Mateřská škola Svojetice
Louňovická 358, 251 62 Mukařov

 

DĚTI
Děti 5-7let | PO | 17:00 | 60min | Pavel Martínek

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL : pavel.martinek@kravmaga.cz
TEL : 607 579 611
WEB: www.kravmaga.cz

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

 

TJ ČOS Sokol Kamenný Újezd

Náměstí 138
373 81 Kamenný Újezd

 

Dočasně bez nových kurzů

 

JINICE

 

 

Tělocvična sokolovna Jinice

Slavíkova 10,
262 23, Jinice

Dočasně bez nových kurzů