KRAV MAGA Combat fighting seminář | Ostrava

IKMF CZ Klub KRAV MAGA Ostrava pořádá v neděli 25. 1. Seminář KRAV MAGA Combat fighting

 
 
Sportovní sparring je cennou a nezbytnou pomůckou při nácviku reálné sebeobrany.

 
Ti, kdo se v oblasti bojových sportů a sebeobrany pohybují však vědí, že je velký rozdíl mezi sportovním duelem a reálnou obrannou situací. Absence pravidel, hrozba použití zbraní či přesily útočníků, neznámé prostředí a mnoho dalších faktorů zásadně ovlivňují podobu takového střetu. Z logiky věci vyplývá, že útočník (či útočníci) má často zkušenosti z násilných situací, vybírá místo a čas útoku a většinou útočí na slabší oběť. Abyste mohli účinně bojovat proti přesile útočníků či proti ozbrojenému útočníkovi, musíte být schopni porazit/eliminovat jednoho agresora.

 
Tento seminář je určen pro cvičence, kteří mají alespoň minimální zkušenost s KRAV MAGA či bojovými sporty. Cílem je ukázat možnosti a postupy, jež v našich klubech učíme pokročilejší studenty. Bojové kombinace, drily, špinavé triky, zákeřnosti, eliminační techniky, prostě vše co vám pomůže ubránit se, přemoci agresora a dostat se v pořádku domů.

 
Seminář povede jeden z předních instruktorů české sekce IKMF, dnes již legendární Tomáš Martinovský. Titul Expert I, bohaté sportovní zkušenosti a úspěchy, zkušenosti ze služebního působení, inteligence a jedinečná povaha z něj udělali jednoho z nejlepších českých odborníků na poli sebeobrany.

 
 
DATUM A ČAS:
25.1.2015
15.00 – 18.00

 
 
MÍSTO A ADRESA:
Sokolovna,
Fügnerova 1,
702 00 Ostrava Přívoz

 
 
PŘIHLAŠOVÁNÍ:
Seminář Combat fighting Ostrava

 
 
VYBAVENÍ:
běžné vybavení na trénink – boty, které nedělají šmouhy, dlouhé kalhoty, triko,
– chránič na zuby, suspenzor,
– pití, ručník,
– (boxerské nebo grapplingové rukavice)

 
 
CENA A PLATBA:
450 Kč – Cena pro studenty IKMF CZ
550 Kč – Cena pro nestudenty IKMF CZ
100 Kč – sleva při přihlášení a zaplacení předem do 22.1. 2015

 
(Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet: č. ú. : 43-8999350247/0100
V případě elektronické platby napište do poznámky: Seminář Ostrava a Vaše jméno a příjmení)