Combat+ Fighting třídy

KRAV MAGA COMBAT TRÉNINKY

combat-1024x482 (1)

Tréninky jsou otevřené všem studentům IKMF, kteří chtějí překročit práh běžného studenta Krav Maga a nahlédnout do světa bojovníků. Combat tréninky rozvinou vaše bojové schopnosti, posílí reakce, rychlost, vyprecizují údery, kopy a pohybové schopnosti. Čekají vás pokročilé drily, sparingy zasazené do kontextu Krav Magy, tak abyste obstáli v boji proti zkušeným útočníkům. Účast lze zaplatit dlouhodobě i po jednotlivých hodinách.

KRAV MAGA COMBAT TRÉNINKY


Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

COMBAT
SEMESTR 23.2. – 21.6. 2024
Combat | Pá | 18:00 (60min) | František Hozlinger

 

KRAV MAGA GROUND FIGHTING TRÉNINKY

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

GROUND FIGHTING CLASS
SEMESTR  22.2. – 20.6. 2024
Ground fighting class | Čt | 19:30 (90min) | Jan Kobliha

KRAV MAGA GROUND FIGHTING CLASS

V sebeobraně učíme, že nejlepší je, nikdy se nedostat na zem, kde už se nemůžete spoléhat jen na útěk nebo sílu svých úderů a kopů. Boj na zemi je proto velmi důležitou součástí výuky sebeobrany a pokud v konfliktu dojde na zem, chcete být ten, kdo jí ovládá.

Krav maga ground fighting class jsou tréninky zaměřené na boj na zemi, pohybovou průpravu a koordinační cvičení. Naučíte se, jak získat dominantní pozici, jak překonat odpor útočníka a vše natrénujete v rámci řízených sparringů. Vyzkoušíte přechody, úniky, pozice, škrcení a páky. Tréninky rozvinou váš vhled do problematiky boje na zemi a zlepší schopnost rychlé a efektivní reakce. Čekají vás základní i pokročilé drily a sparingy zasazené do kontextu krav maga, tak abyste obstáli v boji proti zkušeným útočníkům. Samozřejmě  posílíte svou také fyzickou a psychickou kondici. Kurz je otevřený všem začátečníkům i pokročilým, kteří chtějí překročit práh běžného studenta Krav Maga a nahlédnout do světa bojovníků.

Každý čtvrtek na Národní pod vedením Jana Koblihy, Krav maga Expert 1