KRAV MAGA GIT SEMINÁŘ HOOLIGAN FACTOR

KRAV MAGA GIT SEMINÁŘ HOOLIGAN FACTOR

 
IKMF CZ pořádá v sobotu 5. 12. 2015 seminář Hooligan factor.

huul

 
Letošní rok byl ve znamení oslav 20 let fungování IKMF, nejstarší a nejrespektovanější organizace KRAV MAGA. IKMF působící po celém světě, sdružující ty nejlepší instruktory KRAV MAGA.

 
Rok 2015 byl zatím tím nejlepším co v ČR KRAV MAGA předvedla. Na každý měsíc jsme pro vás připravili akci světového formátu, aby vás cvičení bavilo a abyste mohli žít v klidu a míru:)

 
V prosinci nás navštíví David Stevens, pod jehož vedením se bude konat instruktorský update, testování studentů a instruktorů a seminář Hooligan factor!

 
David Stevens má velice bohaté zkušenosti s bojovými sporty a sebeobrannými systémy. Fyzické dovednosti, vysoká inteligence, praktické zkušenosti a dlouholeté studium z něj zformovali jednoho z nejlepších Evropských KM instruktorů. Mimo fyzické aspekty boje se zaměřuje na psychologickou stránku věci – psychologie boje, prevence, deeskalace, příčiny, spouštěče agrese, strategie vyjednávání, mentalita gangu… Anglie jako kolébka fotbalu je také bohužel kolébkou fotbalového násilí. Problematika hooligans, bezdůvodných a velice násilných střetů se neomezuje jen fotbalové stadióny, ale je přítomna v ulicích, barech, klubech a hospodách. David Stevens, expert na sebeobranu a boj zblízka, univerzitní profesor se specializací na radikalismus a boj proti terorismu je tím nejpovolanější, kdo vám ukáže jak čelit problémům tohoto typu. David má s řešením těchto situací rozsáhlé zkušenosti a proto jsme za téma semináře, který v ČR povede, zvolili právě Hooligans factor, téma bezdůvodné agrese ze strany více útočníků. Zaměříme se na to jak takové situace vznikají, jak jim předcházet a čelit, jaké jsou možnosti a varianty řešení, priority eliminace útočníků, psychologie boje, možnosti obrany proti zbraní, využití improvizovaných zbraní k obraně a mnoho dalších cenných rad, informací a návodů.

 
Profesor, sifu a bijec drbanů vás naučí přežít agresi… Hooligan factor!

 
 
DATUM A ČAS:
5. 12. 2015
15:00 – 18:00

 
 
MÍSTO A ADRESA:
Chelčického 2614/43,
130 00 Praha 3-Žižkov

 
 
INSTRUKTOR:
GIT David Stevens

 
 
PŘIHLAŠOVÁNÍ: KRAV MAGA GIT SEMINÁŘ HOOLIGAN FACTOR

 
 
VYBAVENÍ:
– boty, které nedělají šmouhy, dlouhé kalhoty a triko
– chránič zubů
– suspenzor nepovinný ale vřele doporučujeme
– pití, ručník

 
 
CENA A PLATBA:
600 Kč – pro studenty IKMF CZ
700 Kč – pro nestudenty IKMF CZ
100 Kč – sleva při přihlášení a platbě do 30. 11. 2015

(Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet:
č.ú.: 43-8999350247/0100
V případě elektronické platby napište do poznámky pro příjemce : Hooligan factor seminář a Vaše jméno a příjmení