Krav Maga IDF seminář

KRAV MAGA IDF SEMINÁŘ

 

IKMF CZ pořádá ve dnech 6. – 7. 12. 2014 IDF Seminář a Testování studentů a instruktorů s Israel Cohenem, elitním členem GIT a jedním z nejlepších instruktorů IKMF, který v prosinci tohoto roku poprvé zavítá do Česka.

Využijte jedinečné příležitosti zúčastnit se speciálního semináře a vyzkoušet trénink izraelských bojových sil pod vedením toho nejpovolanějšího.

 

Israel Cohen je šéfem vojenské a S.W.A.T sekce IKMF. Strávil 18 let v aktivní vojenské službě, prošel třemi válečnými konflikty, operacemi v pásmu Gazy byl činný jako velitel v nejelitnějších komandech.

Sloužil u námořnictva, v tajné službě, u leteckých maršálů a také jako osobní ochrana předsedy vlády.

S Krav Magou začal v 11ti letech pod vedením Avi Moyala, v 16ti absolvoval instuktorský kurz.

Podílel se na konceptu a realizaci nejtvrdšího vojenského kurzu IKMF,  na který česká pobočka IKMF CZ  uspořádala casting pro dva muže a jednu ženu z České republiky a následně o jejich cestě výcvikem a celém kurzu natočila reality show. Sledovat ji můžete právě nyní na www.stream.cz/operace-izrael.

 

Seminář bude zaměřen na vojenskou sebeobranu. Je vhodný pro zájemce všech věkových kategorií a technických dovedností. Zvláště pak pro ty, kteří si chtějí rozšířit znalosti civilní verze krav maga o vojenské techniky, vyzkoušet atmosféru a průřez tréninkem izraelské armády.

 

Israel Cohen přijede na celý víkend a kromě semináře povede také trénink pro instruktory a testování jak instruktorů, tak našich studentů od úrovní P1 až po P5.

 

Více informací naleznete také na našem facebooku: facebook.com/KravMagaCZ
DATUM A ČAS:
6.12.2014
15:00 – 18:00

MÍSTO A ADRESA:
Tělocvična Národní, 3. patro
Opatovická 18, Praha 1, 110 00

ODKAZ K PŘIHLÁŠENÍ ZDE: Krav maga IDF Seminář

 

VYBAVENÍ:
bude upřesněno

CENA A PLATBA:
600 Kč – Cena pro studenty IKMF CZ
700 Kč – Cena pro nestudenty IKMF CZ
100 Kč – sleva při přihlášení a zaplacení předem do 30. 11. 2014
(Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet:
č. ú. : 43-8999350247/0100
V případě elektronické platby napište do poznámky: IDF seminář a Vaše jméno a příjmení)