KRAV MAGA IDF YAMAM SPECIAL UNIT SEMINAR

Je známo, že izraelská armáda (IDF) má nejlepší bojový výcvik na světě. IKMF vyučuje instruktory boje a elitní jednotky IDF v bojovém systému Krav Maga.

Israel Cohen, Expert 4, je jedním z nejlepších světových instruktorů Krav Maga, velitel XY Operace Izrael, šéf Military a SWAT sekce IKMF. Mimo to je instruktorem Krav Maga pro celou řadu elitních jednotek IDF a první víkend v únoru navštíví Prahu, aby vedl seminář IDF Yamam Special Unit, trénink ve stylu speciálních izraelských bojových jednotek.

Yamam je speciální jednotka izraelské pohraniční policie. Tato elitní komanda vyvinula speciální taktiku a postupy, díky nimž jsou jednou z nejobávanějších protiteroristických jednotek na světě.
Jednotka se při svých operacích potýká především s bojem proti terorismu, součástí běžné praxe jsou operace k záchraně rukojmí, zatýkání osob podezřelých z terorismu přímo na nepřátelském území, práce v utajení a další speciální úkoly.

Israel Cohen, přední člen GIT a jeden z nejlepších instruktorů IKMF, strávil 18 let v aktivní vojenské službě, prošel třemi válečnými konflikty, operacemi v pásmu Gazy, byl také činný jako velitel elitních komand. Sloužil mimo jiné u námořnictva, v tajné službě, u leteckých maršálů a také jako osobní ochrana předsedy vlády.
Krav Magu se začal učit v 11ti letech pod vedením Avi Moyala, již v 16ti letech absolvoval první instruktorský kurz.
Podílel se na konceptu a realizaci nejtvrdšího vojenského kurzu IKMF, pro který česká pobočka uspořádala casting na část účastníků a následně o jejich cestě výcvikem vznikla reality show “Operace Izrael”.

Seminář bude zaměřen na vojenskou sebeobranu. Je vhodný pro zájemce všech věkových kategorií a technických dovedností. Zvláště vhodný je pak pro ty, kteří si chtějí rozšířit své znalosti civilní verze Krav Maga o vojenské techniky, ale také vyzkoušet atmosféru a průřez tréninkem izraelské armády.

“Train with the best” – to je naše heslo. Objevuje se spousta napodobovatelů Krav Maga, ale pojďme se vrátit k základům – Kdo je ta pravá Krav Maga. Jeden pohled je kdo jsou následovníci Imiho – to jsme my, IKMF. Druhý pohled pak je, že Krav Maga, to je Izrael a IDF. Naši instruktoři specialisté dělají semináře pro jednotky IDF i další bezpečnostní i soukromé složky v Izraeli, curricula a postupy IKMF byly přijaté jako oficiální postupy v IDF. Vy teď máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jak takový trénink vypadá – na vlastní kůži.

V ceně semináře je triko ze speciální IDF edice Yamam special unit!

Israel Cohen kromě semináře povede také jednodenní výcvik pro speciální jednotky Policie ČR, trénink instruktorů a Testování studentů.

Takže o víkendu 8. – 9. 2. 2020 se budeme těšit!

 
 
DATUM A ČAS:
8. 2. 2020
16:00 – 19:00

 
 
MÍSTO A ADRESA:
Praha, Tělocvična Národní
Opatovická 18, Praha 1

 
 
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Krav Maga IDF YAMAM special unit seminář

 
 
INSTRUKTOR:
Israel Cohen

 
 
VYBAVENÍ:
– triko, dlouhé či krátké kalhoty, boty do tělocvičny, pití, ručník
– chrániče na zuby a bandáže, suspenzor

 
 
CENA A PLATBA:
900,- Kč cena pro členy IKMF
1000,- Kč cena pro nečleny IKMF
100,- Kč sleva při platbě předem

Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet:
č.ú.: 43-8999350247/0100 (nejpozději do 5.2. 2020!)
V případě elektronické platby napište do poznámky IDF Seminář a Vaše jméno a příjmení