KRAV MAGA Seminář obrany proti noži – Koncept “Žďár” | Ostrava

IKMF CZ Klub KRAV MAGA Ostrava pořádá v neděli 25. 1. seminář Obrany proti noži

VIZUÁL B. Krav maga seminář KONCEPT ŹDÁR Ostrava 2015

 
 

Magor s nožem

 
Útoky nožem patří mezi ty nejvážnější a v naprosté většině případů končí vážným zraněním či dokonce smrtí napadeného. I pokud je obětí útoku trénovaný jedinec, je šance, že vyvázne bez zranění poměrně malá a dá se hovořit o štěstí. Jaké jsou potom šance běžných lidí, kteří mají minimální či dokonce nulový trénink v sebeobraně? Nejlepší rada je co nejrychleji utéci. Co když to ale nejde? Co když jsou cílem útoku ženy nebo děti? Co když jste jediný, který je poblíž a může pomoci?

 
Hororové situace známé z hollywoodských filmů a zahraničních zpravodajských relací se bohužel stávají i českou realitou. Narušených a nebezpečných individuí je bohužel mnoho a není v silách státu je oddělit od normálních lidí. Tragédie, která se stala ve Žďáru, nás zastihla nepřipravené a ukázala, jak jsou ve skutečnosti nízké šance bezpečnostních složek takovýmto událostem předcházet. Jedna věc je jistá – určitě a bohužel to nebyl poslední incident tohoto typu.

 
Hranice mezi životem a smrtí je velice tenká, často jen centimetr, jeden malý pohyb, předmět jako štít může rozhodnout o životě, zdraví či smrti.

 
Na základě poznatků a zkušeností z reálných útoků a analýz expertů z celého světa jsme připravili unikátní koncept semináře. Během 3 hodin chceme úplným laikům a lidem, kteří sebeobranu nikdy netrénovali, ukázat že i oni mají šanci ubránit se, zachránit si život či případně pomoci někomu dalšímu. Seminář je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku a pohlaví. Učitelé, školníci, úředníci, rodiče, studenti nad 15let.

 
Zázraky sice nedokážeme, ale to co děláme, děláme nejlíp. Jestli vám má něco pomoci v krizové situaci tohoto typu, tak je to právě tento seminář.

 
Seminář povede jeden z předních instruktorů české sekce IKMF, dnes již legendární TOMÁŠ MARTINOVSKÝ. Titul Expert I, bohaté sportovní zkušenosti a úspěchy, zkušenosti ze služebního působení, inteligence a jedinečná povaha z něj udělali jednoho z nejlepších českých odborníků na poli sebeobrany.

Seminář je zcela ZDARMA!!!

 
DATUM A ČAS:
25.1.2015
10.00 – 13.00

 
MÍSTO A ADRESA:
Sokolovna,
Fügnerova 1,
702 00 Ostrava Přívoz

 
PŘIHLAŠOVÁNÍ:

 
VYBAVENÍ:
– boty, které nedělají šmouhy, dlouhé kalhoty, triko,
– pití, ručník,
– nepovinně chránič na zuby, suspenzor

 
CENA A PLATBA:
Podmínkou účasti zdarma je přihlášení předem přes IS.

V případě účastníků do 18 let prosíme o vystavení písemného souhlasu rodičů.