Krav Maga Seminář pro policii a ozbrojené složky | ZDARMA

 

Seminář pro policii a ozbrojené složky zdarma

 
 
IKMF CZ klub Krav Maga Praha se v dubnu připojuje k měsící bezpečnosti a pořádá zdarma seminář pro policii a ozbrojené složky.

Na seminář jsou zváni příslušníci jak státní, tak městské policie, vězeňské služby, vojáci atd.

Seminář bude zaměřen na techniky, které odpovídají požadavkům a podmínkám výkonu jejich povolání. Práce v týmu, obrana proti více útočníkům, ozbrojené a neozbrojené útoky, obrany proti hrozbě nožem a pistolí, vyváděcí a poutací techniky, pacifikace a zneškodnění agresora, odzbrojování. Použití donucovacích prostředků a pistole jako úderové zbraně, vyhodnocení a rozhodnutí situace, nácvik práce ve stresu a život ohrožující situace.

Seminář povede Mgr. Tomáš Martinovský, jeden z nejlepších instruktorů české sekce IKMF, jeden ze dvou držitelů úrovně Expert 1. Uznávaný odborník v oblasti sebeobrany s rozsáhlými profesními zkušenostmi jako člen ochranky ústavních činitelů včetně předsedy vlády. Mnohaleté zkušenosti z bojových sportů uplatňuje jako instruktor Krav Maga.

Pro příslušníky PČR je v areálu SKP VPŠ MV v Hrdlořezích také zdarma přístupná pravidelná třída, která nabízí pro případné zájemce volná místa.

 
 
DATUM A ČAS:
26. 4. 2015
10:00 – 13:00

 
 
MÍSTO A ADRESA:
Tělocvična Národní, 3. patro
Opatovická 18, Praha 1, 110 00

 
 
VYBAVENÍ:
– doporučujeme běžné pracovní oblečení, případě sportovní
– boty do tělocvičny, které nedělají šmouhy!
– pití, ručník
– případně chránič zubů a suspenzor, není ale podmínkou

 
 
ODKAZ K PŘIHLÁŠENÍ ZDE: Krav Maga Seminář pro policii a ozbrojené složky ZDARMA

 
 
CENA A PLATBA:
ZDARMA pro přihlášené