KRAV MAGA SEMINÁŘ – SURVIVE LONDON KNIFE ATTACKS

Krav Maga seminář – Survive London Knife Attacks

Jednou z velkých výhod naší federace je fakt, že působí takřka po celém světě (mimo islámských zemí). Naši instruktoři školí policejní a bezpečnostní jednotky mnoha zemí a mají tak přístup k těm nejaktuálnějším informacím a analýzám. Spolu se znalostí místního prostředí a mentality tak mají poměrně přesný přehled o problematice a možných řešeních.

Snažíme se být neustále v obraze a reagovat na aktuální hrozby. Zveme k nám do Čech ty nejlepší instruktory z celého světa a společně s nimi plánujeme obsah výuky a seminářů. Návštěva takového experta,.. z Brazílie, Izraele nebo Anglie je tou nejlepší možnou přípravou … ať už se jedná o globální rozhled nebo lokální znalost.

Nikomu snad neunikly informace o tom co se děje v Londýně. Bezprecedentní a alarmující nárůst vražd, znásilnění a především útoků nožem. Londýn se stává jedním z velmi nebezpečných míst. Kampaně na odevzdávání nožů nepomáhají, křivka útoků narůstá a panují reálně obavy že bude dále růst.

David Stevens, expert na sebeobranu a boj zblízka, univerzitní profesor se specializací na mezinárodní vztahy, islámský radikalismum a boj proti terorismu je tím nejpovolanějším, kdo vám ukáže, jak čelit problémům tohoto typu.
Fyzické dovednosti, vysoká inteligence, praktické zkušenosti a dlouholeté studium ho zformovaly v jednoho z nejlepších evropských krav maga instruktorů. Mimo fyzické aspekty boje se zaměřuje na psychologickou stránku věci – psychologii boje, prevenci, deeskalaci útoku, příčiny, spouštěče agrese a strategii vyjednávání.
David Stevens, který přijal pozvání do České republiky, nám vysvětlí, kdo útoky páchá, proč se dějí.. jak takové situace nastanou a probíhají.. jak se dají identifikovat..jak pojmout prevenci a hlavně jak se konkrétním útokům účinně bránit a zachránit si život. Nebudou chybět simulace reálných situací a jejich řešení.

David Stevens kromě semináře povede také Trénink a testování instruktorů a Testování studentů.

To vše o víkendu 8. 2. – 10. 2. 2019. Budeme se těšit!

 
 
DATUM A ČAS:
9. 2. 2019
15:00 – 18:00

 
 
MÍSTO A ADRESA:
Praha
ZŠ Chelčického, velká tělocvična
Chelčického 2614/43
130 00 Praha 3-Žižkov

 
 
PŘIHLAŠOVÁNÍ – Krav Maga seminář – Survive London Knife Attacks

 
 
INSTRUKTOR:
David Stevens

 
 
VYBAVENÍ:
– triko, dlouhé či krátké kalhoty, boty do tělocvičny, pití, ručník
– chrániče na zuby a bandáže, suspenzor

 
 
CENA A PLATBA:
600,- Kč cena pro členy IKMF
700,- Kč cena pro nečleny IKMF
100,- Kč sleva při platbě předem

Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet:
č.ú.: 43-8999350247/0100 (nejpozději do 5.2. 2019!)
V případě elektronické platby napište do poznámky KM Survive knife attacks seminář a Vaše jméno a příjmení)