KRAV MAGA ŠKOLA PŘEŽITÍ – Semináře Zdarma

Už více než půl roku běží na internetové televizi Stream.cz Krav Maga Škola přežití, pořad, kde především Michal Otipka, prezident International Krav Maga Federation ČR, demonstruje sebeobranné techniky v různých krizových situacích. Seriál si našel desítky tisíc fanoušků, každý díl shlédne více než sto tisíc lidí. A právě pro ně jsou určené semináře, které se o víkendu 14. a 15. září budou konat po celé republice, především v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni a dalších městech.

“Chceme, aby si naši fanoušci mohli vyzkoušet techniky, které v Krav Maga Škola přežití každý týden ukazujeme. Zjistí, že jsou jednoduché, naučí se je každý, chceme, aby se seznámili s krav maga na vlastní kůži. Necháme fanoušky hlasovat z deseti témat a podle výsledku hlasování určíme téma seminářů,” říká Michal Otipka (Expert 1).

Pod každým videem je bouřlivá diskuze, co by fungovalo a co ne. Než se o tom hádat na internetu, je lepší si techniky vyzkoušet v tréninkové praxi. Fanoušci seriálu Krav Maga Škola přežití, kteří se na semináře včas přihlásí, nebudou za účast nic platit. Hlasování a přihlašování se uskuteční na facebookové stránce Krav Maga Škola přežití. Místa konání seminářů a termíny najdete na www.kravmaga.cz.

Izraelská sebeobrana krav maga, v překladu z hebrejštiny boj zblízka, je postavena na dvou základních principech – sebeobrana a boj muže proti muži. První část klade důraz především na prevenci – schopnosti odhadnout situaci, analyzovat nebezpečí a vyhnout se mu, druhá představuje tvrdý boj bez pravidel s cílem způsobit útočníkovi co nejrozsáhlejší škody a sám zůstat nezraněný. Sebeobranné techniky jsou založeny na reflexivních reakcích, snadno a rychle si je osvojí i začátečníci, kteří nemají žádnou předchozí zkušenost s bojovými sporty. Krav maga je postavená na instinktu napadeného a tvrdých protiútocích především na vitální body.

Sebeobranný systém krav maga vymyslel a založil emigrant z předválečného Československa a bývalý voják československých zahraničních legií v Africe Imi Lichtenfeld po příchodu do Palestiny, dnešního Izraele. Imi nejdřív coby instruktor bojové přípravy učil izraelské vojáky boji zblízka, po odchodu z armády krav maga nejdřív upravil také pro policii a později i pro civilní sektor.

International Krav Maga Federation ČR je největší a nejstarší organizace učící izraelskou sebeobranu u nás. Od roku 2007 jejími kluby prošly tisíce studentů z celé republiky.

 
skola preziti

 
 
 
Vzhledem ke zvýšenému počtu zájemců jsme vytvořili přihlašovací linky také pro zájemce – náhradníky, které budeme kontaktovat, jakmile se místo uvolní. Děkujeme za pochopení.

PŘIHLAŠOVÁNÍ:

Praha: ZDE a ZDE

Brno: ZDE

Olomouc: ZDE

Ostrava: ZDE

Plzeň: ZDE

 
 

Semináře Školy přežití

 

Praha:

   15. 9. 11:00 – 13:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

   15. 9. 16:00 – 18:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Brno:

   14. 9. 10:00 – 13:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Mělník:

   14. 9. 11:00 – 14:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Plzeň:

   15. 9. 14:00 – 17:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Olomouc:

   14. 9. 10:00 – 13:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Ostrava:

   15. 9. 10:00 – 13:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Hradec Králové:

   13. 9. 16:00 – 19:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Beroun:

   15. 9. 11:00 – 14:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

České Budějovice:

   14. 9. 10:00 – 13:00
   PŘIHLAŠOVÁNÍ: ZDE

 

Říčany:

   14. 9. 14:00 – 17:00

   PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE: ZDE

 

(Každý účastník má možnost přihlásit se pouze na jeden vybraný seminář!)

Hlasování o téma semináře v každém městě probíhá do 30. 8. 2013 na facebooku školy přežití: ZDE

Vybavení:
— triko,
— kalhoty,
— boty do tělocvičny,
— pití,
— případně suspenzor a chránič na zuby (nepovinné)

Cena a platba:   ZDARMA (při přihlášení do 5. 9. 2013)