KRAV MAGA SUMMER CAMP MORAVA – WEAPONS CAMP

KRAV MAGA SUMMER CAMP MORAVA
WEAPONS CAMP

Summer camp 2016 all_20160704_162204

KMF CZ letos pořádá dva letní kempy v Čechách i na Moravě pod vedením předních českých instruktorů.

Druhý letní kemp se uskuteční na začátku prázdnin od 13. 7. do 17. 7. 2016 v Běleckém mlýně, v romantickém prostředí údolí řeky Romže, na rozhraní úrodné Hané a Drahanské vrchoviny.

Každý student Krav Maga ví jaký je rozdíl mezi sportem a reálným konfliktem či bojem na ulici. Život prostě není fér. Někdy proti vám bude stát útočník se zbraní a vy se s tím budete muset nějak vypořádat. Někdy si to situace vyžádá nebo prostě budete ve výhodě vy. Myšlenka je jednoduchá. Podíváme se na problematiku sebeobrany a boje se zbraní z obou stran. Z pozice toho jak zbraň používat. Nůž, tyč, pistole. Čistě technicky, bez omezení zákony, morálkou či nějakou ideologií. Tak se totiž na věc bude koukat i bezohledný, ke všemu odhodlaný či prostě jen zoufalý útočník. A pak se na problém podíváme z druhé strany. Co dělat když vás ohrožuje útočník se zbraní, jaké jsou vaše šance a možnosti.

Prioritou je přežít, ale my chceme více. Jednak se snažíme konfliktům předcházet a jednak přemýšlíme i nad tím, co bude pak. Součástí kempu a tréninků bude i zasazení technik do české reality a legislativy. Laicky řečeno co se ještě smí a co už ne, jaká jsou rizika obrany se zbraní a jak postupovat při minimalizaci “vlastních škod”.

Kvalitní a plnohodnotná příprava nesmí opomenout dimenzi relaxace. Legendární večerní program, grilované maso z domácího lokálního biochovu či jen posezení a zhodnocení tréninkového dne s přáteli.

Dvou až tří fázové tréninky se budou konat především ve venkovním prostřední okolní přírody. V ceně kempu je kromě tréninků také ubytování a strava.

 
 
DATUM A ČAS:
13. 7. – 17. 7. 2016
20:00 – 17:30

 
 
MÍSTO A ADRESA:
Bělecký mlýn
Zdětín 71
798 43 Ptení
www.beleckymlyn.cz

 
 
PŘIHLAŠOVÁNÍ: KRAV MAGA SUMMER CAMP MORAVA

 
 
UBYTOVÁNÍ A STRAVA:
Uytování je zajištěno v penzionu Bělecký mlýn.
V ceně kempu je trénink, ubytování a plná penze.
Objekt disponuje Zahradním sálem, letní zahrádkou, dětským hřištěm a ZOO koutek a venkovním grilem. Ubytovaní hosté mají k dispozici saunu a parkovací místa ve dvoře objektu. Přímo u objektu je malý rybník, kde si hosté mohou vyzkoušet rybolov. Hosté mají k dispozici i malé hřiště na minikopanou.

 
 
VYBAVENÍ:
chránič zubů, suspenzor, bandáže,
dále doporučujeme: chrániče holení, boxerské či grapplingové rukavice, chrániče loktů a kolen,
venkovní i sálová obuv, pláštěnka, plavky, ručník, baterka, ochranné brýle, baterka, fixa, repelent

 
 
CENA A PLATBA:
5000,- Kč – Cena pro studenty IKMF CZ
5500,- Kč – Cena pro nestudenty IKMF CZ
500,- Kč – sleva při přihlášení a zaplacení předem do 30. 6. 2016
1 000 Kč – záloha na platbu (je součástí platby) – nutné uhradit do 30. 7. 2016
(Zbytek platby bude vybírán na místě.)

(Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet:
č. ú. : 43-8999350247/0100
V případě elektronické platby napište do poznámky název kempu a celé jméno