Krav Maga Urban Combat Brno 2016

Krav Maga, legendární izraelský systém, původně určený pro armádu a speciální jednotky, později adaptovaný pro policii a civilní sektor je právem považována za nejefektivnější sebeobranný systém.

Nejde jen o účinné a mnohdy i brutální techniky vycházející z přirozených reakcí, ale o celý tréninkový mix. Jednou z největších výhod systému je, že se snaží již od začátku studenty co nejvíce přiblížit realitě. Prostě připravovat se na reálné situace v reálných podmínkách. IKMF (International Krav Maga Federation) je hlavní celosvětovou Krav Maga federací. Její česká sekce pořádá každoročně pro své studenty (a nejen pro ně) 3denní kemp boje ve městě … Urban Combat.

Nejlepší čeští instruktoři (mnohdy s mnoha sportovními úspěchy či zkušenostmi z mnohaletého působení v českých elitních jednotkách) každoročně připravují akci, jež snese světové srovnání. Řešení aktuálních hrozeb, propracovaná metodika, reálné prostředí, skupinová dynamika a motivace strhnou a osloví každého kdo chce zvýšit své šanci na obranu či prostě zažít něco jedinečného. Studenti se ve třech nabitých dnech naučí základy útoků a obran, ochranu třetích osob, taktiky boje s více útočníky, koncept boje za snížené viditelnosti, využití běžných předmětů k sebeobraně, jak se vyrovnat s útočníkem ozbrojeným nožem a mnoho dalšího.

 

 
DATUM A ČAS:
21. 10. – 23. 10. 2016
17:00 – 17:00

 

 
MÍSTO A ADRESA:
Brno

 

 
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Krav Maga Urban Combat Brno

 

 
INSTRUKTOR: Instruktoři IKMF CZ

 

 
VYBAVENÍ: – triko, dlouhé či krátké kahloty, boty do tělocvičny, boty a oblečení na ven, pití, ručník – chrániče na zuby a bandáže, suspenzor
Dále doporučujeme: chrániče holení, boxerské či grapplingové rukavice

 

 
CENA A PLATBA:
2300,- Kč cena pro členy IKMF
2600,- Kč cena pro nečleny IKMF
300,- Kč sleva při platbě předem (do 7. 10. 2016)

Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet:
č.ú.: 43-8999350247/0100 V případě elektronické platby napište do poznámky KM Urban combat a Vaše jméno a příjmení)