Krav Maga Winter camp 2015

 

KRAV MAGA WINTER CAMP 2015

wcamp
Sport, přátelé, zábava, kvalitní strava, čerstvý vzduch, wellness, luxusní zázemí v první zóně KRNAPu.

Ihned po příjezdu do Pece pod Sněžkou začne vaše jedinečné dobrodružství. Naložíme vás i s věcmi do rolby a skrze závěje a pohádkově zasněžené stromy vás odvezeme na místo kam i zvířátka jezdí za odměnu na dovolenou. Luční bouda má vše na co pomyslíte … čerstvé pečivo z domácí pekárny, kvalitní kuchyni a bohatý nápojový lístek, vlastní chov pstruhů (ukážete si na macka a do půl hoďky ho máte na talíři), wellness, … a hlavně výhled na Sněžku a liduprázdnou přírodu všude kolem.

Naši instruktoři se podělí o to nejlepší ze svého repertoáru. Pečlivě připravený program využívá možností tréninkového sálu a zasněženého okolí.  V teple budovy natrénujeme pohyb,  údery, kopy, bojové kombinace, stand up fight, přípravu na takedowny, obranu proti strhům, pohyb a práci na zem s přesahem do valetuda, BJJ a MMA (samozřejmě pořád skrze KM optiku vnímání boje) a pak si všechno vyzkoušíme venku ve sněhových peřinách. Trénink na sněhu se snažíme využít na maximum. To, co v tělocvičně a na letních kempech z bezpečnostních důvodů nemůžeme pořádně procvičit, je na sněhu hračkou. Navíc je zajímavé a vysoce přínosné vyzkoušet si pohyb na sněhu a kluzkém povrchu, boj v zimnním oblečením.

Celá náplň kempu je koncipována, tak aby se i úplný začátečník orientoval v tématu a naučil se co nejvíce principů a technik. Výhodou pro pokročilé je přítomnost více instruktorů s rozsáhlými zkušenostmi nejen s krav maga ale i kontaktními sporty, bojem v ringu a v kleci. Kde to jde,  vysvětlujeme a ukazujeme sportovní provedení a variace technik a jejich použití v boji bez pravidel. Winter jsme připravili tak, abyste odjížděli s úsměvem na rtech a pocitem, že je škoda, že další opakování bude až za rok.

 

 

DATUM A ČAS

 

26. 2. – 1. 3. 2015

ČT 20:00 – NE 17:00

 

 

MÍSTO A ADRESA:

 

Hotel Luční bouda

Pec pod Sněžkou 203

542 21 Pec pod Sněžkou

 

 

CENA A PLATBA:

 

3 900,- Kč – Pro studenty IKMF CZ
4 400,- Kč – Pro nestudenty IKMF CZ
500,- Kč – sleva při přihlášení a zaplacení zálohy do 31. 1. 2015
Pro nečleny či studenty, kteří nemají možnost zaplatit předem u svého instruktora je možnost platby přes bankovní účet: č.ú.: 43-8999350247/0100
V případě elektronické platby napište do poznámky: Winter camp 2015 a Vaše jméno a příjmení

 

 

ODKAZ K PŘIHLÁŠENÍ:

 

Winter camp 2015

 

 

Informace k události budou dále doplněny.