Přihlašování do pokročilých tříd 2019/2020 | Praha

 

PRAHA – Zimní semestr 2019/2020

Praha 1 Národní třída | Praha 2 Slovenská  | Praha 2 Londýnská  | Praha 3 Žižkov | Praha 4 PodolíPraha 4 Modřany | Praha 4 Chodov | Praha 4 Chodov Jedenáctka | Praha 4 Krč | Praha 5 Smíchov | Praha 6 DejvicePraha 6 Luka | Praha 7 Holešovice Dělnická | Praha 7 Holešovice Letohradská | Praha 7 Karlín | Praha 9 Ládví | Praha 10 Vršovice  |  Vyšší policejní škola MV | 

Přihlašování do dětských tříd je možné – odkaz ZDE.

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2| PO + STŘ | 20:30 (90min) | Michal Široký
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilíi P2/P3 | PO + STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P5/G1 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín

 
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 13:00 (60min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha

 
27.9.2019- 7.2.2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P3-4/P5 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger

 
COMBAT TŘÍDA
27.9.2019- 7.2. 2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

 

TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
17.9.2019-6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | PO+ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec

 
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan

 
 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Jan Votava
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan

 
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1/G2 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) |

 
 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger

 
 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:00 (90min)| Kadlec Tomáš

 
 

Tělocvična Holešovice

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 18:30 | 90min | Hugo Kysilka

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
24.9.2019 – 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | ČT | 1x týdně | 18:00 (90min)| Karel Herzinger

 
 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019 – 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc

 
 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST |18:00 (90min) | Přemek Marek

 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš

 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO(75min) + ST(105min) | 18:30 | Široký

26.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 |ČT 16:45 (90min) | 1x týdně | Jiří Stanislav

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids