PRAHA ZIMNÍ SEMESTR 2019/20 děti

Nové dětské kurzy od 16.9.2019 

PRAHA ZIMNÍ SEMESTR 2019/20 děti


Vinohrady Slovenská | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská

Přihlašování je online kliknutím na vybraný kurz. Děti si mohou zkusit ukázkovou lekci v rámci probíhajících kurzů do konce června (dle aktuálního rozvrhu ze https://www.kravmaga.cz/sebeobrana-pro-deti/) nebo během prázdninových tréninků pro děti (pondělí 17h Národní třída). Bližší info  607176693 

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
TŘÍDY PRO DĚTI
19.9. 2019 – 6.2. 2020
Třída pro děti 6 – 9 let | ČT | 17:15 | 45min | Michal Široký
Třída pro děti 10 – 13 let | ČT | 18:00 | 45min | Michal Široký
 
 
 
 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 
TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
17.9. 2019- 6.2. 2020
Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha
 
 
 
 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
TŘÍDY PRO DĚTI
17.9. 2019 – 4.2. 2020
Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT | 16:00 | 45min | Michal Široký
Třída pro děti 10 – 13 let | ÚT | 16:45 | 45min | Michal Široký
 
 
 
 
 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 
DĚTI
19.9. 2019 – 6.2. 2020
Třída pro děti 9 – 11 let | ČT | 17:00 | 60min | Pavel Ditmar
 
 
 
 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 
TŘÍDY PRO DĚTI
18.9. 2019 – 5.2. 2020
Třída pro děti 8 – 10 let | STŘ | 17:30 | 45min | Pavel Ditmar
Třída pro děti 11 – 14 let | STŘ | 18:15 | 60min | Pavel Ditmar
 
 
 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
TŘÍDY PRO DĚTI
17.9. 2019 – 4.2. 2020
Třída pro děti 7– 10 let | ÚT | 16:00 | 60min | Jan Horák
Třída pro děti 11 – 14 let | ÚT | 17:00 | 60min | Jan Horák
 

 
 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 
TŘÍDA PRO DĚTI
18.9. 2019 – 5.2.2020
Třída pro děti 9 – 12 let | STŘ | 17:00 | 60min | Tomoko Saveleyva
 
 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
DĚTI
16.9. 2019 – 3.2.2020
Třída pro děti 8 – 11 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš
 
 
 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

 
DĚTI
16.9. 2019 – 3.2. 2020
Třída pro děti 10 – 14 let | PO | 16:00 | 60min | Tomoko Saveleyva
18.9. 2019 – 5.2. 2020
Třída pro děti 6 – 9 let | ST | 15:10 | 45min | Tomoko Saveleyva
 
 
 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 
DĚTI
16.9. 2019 – 3.2. 2020
Třída pro děti 9 – 11 let | PO | 17:30 | 60min | Tomoko Savelyeva

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
DĚTI
18.9. 2019 – 5.2. 2020
Třída pro děti 10 – 13 let | STŘ | 16:00 | 60min | Hozlinger
 
 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids