Přihlašování I PRAHA pokročilí 2022/2023

KURZY zima 2022/2023

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Pokročilí G2 | Po | 07:30 (90min) | Jan Kobliha 1x týdně
PONDĚLÍ+STŘEDA Středně pokročilí P3/P4 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Michal Široký
PONDĚLÍ+STŘEDA Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Michal Široký
ČTVRTEK Pokročilí G | ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Pokročilí P4/P5 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
ÚTERÝ+ČTVRTEK Stará garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
PÁTEK Středně pokročilí P2/P3 | PÁ | 16:30 (90min) | František Hozlinger 1x týdně

COMBAT TŘÍDA
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PÁTEK Combat třída | 18:00 (60min) | PÁ | František Hozlinger 1x týdně

JUNIOŘI 14 – 17 let
SEMESTR 12.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Junioři | PO | 16:30 (60min) | Michal Široký 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Junioři | ÚT+ČT | 16:30 (60min) | Jiří Stanislav/ František Hozlinger 1/2x týdně

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Středně pokročilí P2/P3| PO + STŘ | 18:30 (90min) | Jan Svěcený
ÚTERÝ Stará garda | ÚT | 19:00 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně
ÚTERÝ Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT | 20:30 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně

FIGHTING TŘÍDA
SEMESTR 21.9. 2022- 8.2. 2023
STŘEDA Fighting třída | 20:00 (90min) | STŘEDA | Jan Svěcený 1x týdně

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 9.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ| 18:30 (90min) | Jakub Dražan
STŘEDA Stará garda | STŘ | 20:00 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 18:00 (90min) | Karel Herzinger
 

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 6.2. 2023
PONDĚLÍ Pokročilí P4/P5 | PO | 18:00 (120min)| František Holzinger 120min

JUNIOŘI 14-17 let
SEMESTR 14.9. 2022- 8.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Třída JUNIOŘI | PO+STŘ | 17:00 (60min) | František Holzinger

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 21.9. 2022- 10.2. 2023
STŘEDA Mírně pokročilí + Začátečníci P0/P1/P2 | STŘ | 18:00 (90min) | Šimon Černý 1x týdně

 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 20.9. 2022- 31.1. 2023
ÚTERÝ Stará garda | ÚT | 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka 1x týdně

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 20.9. 2022- 1.2. 2023
ÚTERÝ Mírně pokročilí P1/P2 |ÚT |19:00 (120min) | Jan Kodeš 120min

 

 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 21.9. 2022- 9.2. 2023
STŘEDA Středně pokročilí P2/3 |STŘ | 19:00 (90min) | Jiří Stanislav 1x týd

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 21.9. 2022- 8.2. 2023
STŘEDA Pokročilí G | Po |18:30 (90min) | Karel Herzinger 1x týd

 

Tělocvična FTVS Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 30.1. 2023
PONDĚLÍ Středně pokročilí P2/P3 | P0 |20:OO (90min) | Karel Herzinger 1x týd

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids