Přihlašování I PRAHA začátečníci 2022/2023

KURZY zima 2022/2023

Do probíhajících kurzů je stále možné se připojit do konce října.

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
PONDĚLÍ+STŘEDA Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Michal Široký
ÚTERÝ Začátečníci P0/P1 | ÚT | 12:30 (90min) | František Hozlinger 1x týdně
STŘEDA Začátečníci P0/P1 | STŘ | 07:30 (90min) | Jan Kobliha 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
PÁTEK Začátečníci P0/P1 | PÁ | 19:00 (90min) | František Hozlinger 1x týdně

 

JUNIOŘI 14 – 17 let
SEMESTR 12.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Junioři | PO | 16:30 (60min) | Michal Široký 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Junioři | ÚT+ČT | 16:30 (60min) | Jiří Stanislav/ František Hozlinger 1/2x týdně

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 | PO | 20:00 (90min) | Jan Svěcený 1x týdně
ČTVERTEK Začátečníci P0/P1 | ČT | 18:30 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 | PO| 20:00 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT| 19:40 (90min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
Začátečníci P0/P1 | STŘ | 18:00 (120min)| František Holzinger 120min

JUNIOŘI 14-17 let
SEMESTR 14.9. 2022- 8.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Třída JUNIOŘI | PO+STŘ | 17:00 (60min) | František Holzinger

 

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Donovalská
Donovalská 1684
148 00, Praha – Chodov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 21.9. 2022- 8.2. 2023
STŘEDA Mírně pokročilí + Začátečníci P0/P1/P2 | STŘ | 19:00 (90min) | Šimon Černý 1x týdně

 

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 21.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Začátečníci P0/P1 |STŘ |18:45 (90min) | Hugo Kysilka

 

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

TŘÍDA PRO ŽENY
SEMESTR 21.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Třída pro ženy Začátečnice | STŘ | 18:30(120min) |Koštířová120min

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 20.9. 2022- 1.2. 2023
ÚTERÝ Začátečníci P0/P1 | ÚT | 19:15 (120min)| Pavel Novotný 120min

 

 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 6.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 |PO | 19:00 (90min) | Jiří Stanislav 1x týd

 

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 6.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 | PO |18:30 (90min) | Jan Koděš 1x týd

 

 

Tělocvična FTVS Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 21.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Začátečníci P0/P1 | STŘ |20:OO (90min) | Karel Herzinger 1x týd

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids