Přihlašování pokročilí | Letní semestr 2020 | Praha

 

PRAHA

Praha 1 Národní třída | Praha 2 Slovenská  | Praha 2 Londýnská  | Praha 3 Žižkov | Praha 4 PodolíPraha 4 Modřany | Praha 4 Chodov | Praha 4 Chodov Jedenáctka | Praha 4 Krč | Praha 5 Smíchov | Praha 6 DejvicePraha 6 Luka | Praha 7 Holešovice Dělnická | Praha 7 Holešovice Letohradská | Praha 7 Karlín | Praha 9 Ládví | Praha 10 Vršovice  |  Vyšší policejní škola MV | 

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilíi P3/P4 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3| PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1 | PO+STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P5/G1 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha

 
11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 13:00 (60min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha

 
14.2.-26.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4-5/G1 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger

 
COMBAT TŘÍDA
14.2.-26.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

 
 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | PO+STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | PO+ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec

11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan

 
 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P5/G1 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Petr Poláček
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan

11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Petr Poláček
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Ondřej Malčík

 
 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P5/G1 | PO+ST | 18:30 (90min)| František Holzinger

 
 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge

 
 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středněně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 18:30 | 90min | Hugo Kysilka

 

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
11.2.-23.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT | 19:00 | 120min | Pavel Novotný

 
 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 

TŘÍDA PRO ŽENY
12.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy | STŘ | 19:15 | 120min | Lucie Koštířová

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokočilí P1/P2 | ÚT+ČT | 19:45 | 90min | Karel Herzinger

 
 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO+ST | 18:00 | 90min | David Hodyc

 
 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | PO+ST | 19:30 | 90min | Přemek Marek

 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | PO+ST | 19:30 | 90min | Jan Kodeš

 
 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO+ST | PO 18:30(75min) + ST 18:30(105min) | Široký Michal

13.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ČT | 16:45 | 90min | Jiří Stanislav

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids