Přihlašování začátečníci | Letní semestr 2020 | Praha

 

PRAHA

Praha 1 Národní třída | Praha 2 Slovenská  | Praha 2 Londýnská  | Praha 3 Žižkov | Praha 4 PodolíPraha 4 Modřany | Praha 4 Chodov | Praha 4 Chodov Jedenáctka | Praha 4 Krč | Praha 5 Smíchov | Praha 6 DejvicePraha 6 Luka | Praha 7 Holešovice Dělnická | Praha 7 Holešovice Letohradská | Praha 7 Karlín | Praha 9 Ládví | Praha 10 Vršovice  |  Vyšší policejní škola MV | 

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 12:00 (60min) | František Hozlinger

 
14.2.-26.6. 2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger

2.3.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Karel Herzinger

 
TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
10.2.-24.6. 2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | PO | 16:30 (60min) | Karel Herzinger

11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | ÚT+ČT | 16:30 (60min) | Jan Kobliha/ František Hozlinger

 
 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec

11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Toman

 
 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček

11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Svěcený 

 
 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger

 
 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO(20:30-22:00) + ST(20:45-22:00) | Tomoko Savelyeva

 
 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
11.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90min | Hugo Kysilka

 
 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 

TŘÍDA PRO ŽENY
12.2.-24.6. 2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy | STŘ | 19:15 | 120min | Lucie Koštířová

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
13.2.-25.6. 2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ČT | 18:15 | 90min | Karel Herzinger

 
 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
9.3.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:00 | 90min | David Hodyc

 
 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10.2.-24.6. 2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ST | 18:15 | 90min | Pavel Novotný

 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 18:00 | 90min | Jan Kodeš

 
 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
10.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 18:45 | 90min | Jiří Stanislav

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids