Opatovická 18
110 00, Praha 1
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO+STŘ | 07:00 (60min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G2 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan KoblihaZRUŠENO
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1 | PO + STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Michal Široký
22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT+ČT | 13:00 (60min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan KoblihaZRUŠENO
25.9.2020- 12.2.2021 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P5/G1 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
COMBAT TŘÍDA
25.9.2020- 12.2.2021 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger
ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO 1x týdně | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | PO + STŔ | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan
SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1/G2 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Petr Poláček
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Svěcený
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Ondřej Malčík
ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1/G2 | PO + STŘ | 18:30 (90min)| František Holzinger
ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge
Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 (90min)| Tomoko Savelyeva
MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
22.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT +ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka
Křižíkova 85
Karlín, Praha 8
TŘÍDA PRO ŽENY
21.9.2020- 10.2.2021 Stř 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy | STŘ | 19:15(120min) |Koštířová
ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
22.9.2020- 11.2.2021 Čt 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokočilí P1/P2 | ČT | 18:15 (90min)| Karel Herzinger
ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŔ | 18:00 (90min) | David Hodyc
FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO+STŘ |18:30 (90min) | Karel Herzinger
Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + STŘ 19:30 (90min) | Jan Kodeš
Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9.2020- 10.2.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 |PO+STŘ | 18:45 (90min) | Jiří Stanislav
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids