Přihlašování září 2021/22 I PRAHA pokročilí

Přihlašování do kurzů 2021/2022 probíhá online. Po přihlášení do vybrané třídy obdržíte informační mail s podrobnějšími informacemi.

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P5/G | PO + STŘ | 07:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Michal Široký
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P3/P4/P5 | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Michal Široký

21.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3/P4 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí MIX P1/G1 | ÚT + ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3/P4 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha

24.9. 2021 – 11.2.2022 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PÁ | 19:00 (90min) | František Hozlinger

COMBAT TŘÍDA
24.9. 2021 – 11.2.2022 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

JUNIOŘI 14 – 17 let
13.9. 2021 – 7.2.2022 Po 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | PO | 16:30 (60min) | Michal Široký

14.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt 1/2x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | ÚT+ČT | 16:30 (60min) | Jiří Stanislav/ František Hozlinger

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P2/P3/P4 | PO + STŘ | 20:00 (90min) | Jan Svěcený
21.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 ÚT+ 18:30 ČT (90min) | Jakub Dražan

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Stará Garda | PO+STŘ| 20:00 (90min) | Jakub Dražan

21.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 18:00 (90min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3/P4 | PO + STŘ | 18:30 (90min)| František Holzinger

 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

bez kurzů 2021/2022

 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P3/P4/P5 | ÚT +ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
21.9. 2021 – 8.2.2022 Út 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 |ÚT |19:00 (120min) | Jan Kodeš

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

TŘÍDA PRO ŽENY
22.9. 2021 – 9.2.2022 Stř 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy | STŘ | 18:30(120min) |Koštířová

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
23.9. 2021 – 10.2.2022 Čt 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2/P3 | ČT | 18:15 (90min)| Pavel Novotný

 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

bez kurzů 2021/2022

 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2/P3 |PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jiří Stanislav

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9. 2021 – 7.2.2022 Po 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5/G1 | Po |18:30 (90min) | Jan Kodeš

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids