Reportáž: IKMF CZ má dva nové experty, Češi uspěli v Izraeli

Se stoprocentním úspěchem se vrátila výprava českých instruktorů z Crash campu v Izraeli. Michal Otipka a Tomáš Martinovský úspěšně složili testy na stupeň Expert 1, Honza Ledabyl, Pavel Eichler a Niki Masopustová zvládli testy na Graduate 4 a Vlastík Pitrocha s Filipem Slunským na Graduate 2.

Michal_izrael_mala

Týden dřiny, čtyři hodiny trénink dopoledne, tři odpoledne. Všichni členové Global Instructor Teamu. Parta instruktorů International Krav Maga Federation z celého světa. Koupání po tréninku ve Středozemním moři. Takové byly Crash G a E Campy v Caesarei v Izraeli.

Tomáš_izrael_mala

Intenzivní týdenní trénink zahájil prezident a hlavní instruktor IKMF Avi Moyal a po něm se účastníkům věnovaly různé skupiny členů Global Instructor Teamu Tamir Gilad (Expert 5), Amnon Darsa (Expert 5), Israel Cohen (Expert 2), Israel Tamir (Expert 3), Megan Cohen Kaddouch (Expert 2), Dan Oren a další.

Dopolední bloky byly o pilování géčkových technik a o tvrdé fyzické práci, odpoledne měla většinou pevně dané téma, například „security krav maga“. Poslední den převážnou část účastníků čekal náročný test na vyšší technický stupeň. Zdaleka ne všichni se domů, do svých krav maga klubů, vrátili s novým certifikátem a nášivkou. U výpravy IKMF ČR to ovšem neplatí, my jsme uspěli všichni a vysloužili si od prezidenta a hlavního instruktora Aviho Moyala pochvalu. Tomáše Martinovského Avi dokonce pozval na trénink GIT, lepší pochvalu za předvedený výkon dostat nemohl. Kida!