REPORTÁŽ Urban combat 2013 | Praha

Urban Combat 2013 | Praha

Devatenáct hodin tréninku, stodvacet studentů, patnáct instruktorů, dva Experti, pět různých prostředí, tři dny plné Krav Maga. Takový byl v kostce Urban Combat Praha 2013.

UC2013Praha

Modřiny už dávno nebolí, odřeniny jsou zahojené, zbyly jen vzpomínky na skvělý víkend, kdy si účastníci survival street campu mohli vyzkoušet řadu technik v reálném prostředí pod vedením prezidenta IKMF Michala Otipky (Expert 1), jeho zástupce Romana Musila (G5) a Tomáše Martinovského z Kladna (Expert 1).

Náročné tři dny začaly v pátek 17. 5. odpoledne v tělocvičně a v bazénu. Přestože úvod byl pořadně ostrý, všichni první den zvládli bez problémů a v sobotu dopoledne se sešli v klubu Matrix, aby pokračovali v Bar Fight pod vedením Romana Musila. Odpoledne se desítky studentů krav maga přesunuly na koupaliště Džbán, kde se v nově otevřené paintballové aréně Two Towers uskutečnilo CQB a noční trénink. Neděle přestože začala opět v tělocvičně ve Vršovicích, patřila především tramvaji, respektive tréninku v tramvaji jedoucí po Praze. Blahopřejeme všem účastníkům ke zvládnutí náročné a akce a děkujeme za účast. Na podzim se Urban Combat přesune do Brna. Fotky a video najdete na facebooku Krav Maga Praha a na www.kravmaga.cz.