SEMINÁŘ K VÝROČÍ NAROZENIN IMIHO LICHTENFELDA

Přes šedesát let trvalo, než se Imi Lichtenfeld vrátil do vlasti alespoň duchem, když už to nestihl osobně. Zakladatel nejúčinnějšího sebeobranného systému na světě by letos oslavil 102 let od narození. Připomenou si to i čeští studenti Krav Maga z organizace International Krav Maga Federation.
Imi by si zcela jistě přál, aby krav maga rodina jeho narozeniny oslavila společným tréninkem, a proto se 26. května sejdeme na Štvanici s odražečema, lapama a dalším vybavením. Zvláštní seminář bude zcela zdarma je otevřený všem studentům od těch nejzkušenějších po naprosté začátečníky. Přidáme se tak ke všem pobočkám IKMF po světě a nejlépe tak uctíme zakladatele našeho systému.
Seminář povede prezident a hlavní instruktor IKMF CZ Michal Otipka.

Podmínkou účasti je přihlášení nejpozději do 21.5. 2012.

Česká pobočka International Krav Maga Federation funguje pět let. První kluby vznikly v Ostravě a v Praze. Později se přidalo Kladno, Brno, Havlíčkův Brod, Mělník, Říčany, Plzeň, Beroun, Neratovice a Horní Počaply.
Kromě pravidelných tréninků pořádáme tématické semináře s předními instruktory z především Izraele, letní a zimní kempy.