SEMINÁŘ PRO ŽENY V OZBROJENÝCH SLOŽKÁCH

Mezi data, která už nikdy nezmizí ze smutných vzpomínek, od roku 2001 patří 11. září. Teroristé z Al-Kajdy v ten den zaútočili letadly na několik civilních i strategických cílů ve Spojených státech amerických. Svět se od té doby změnil k nepoznání, přizpůsobit se museli jak ozbrojené složky, tak civilisté.
Snahou všech je, aby se tento teror už nikdy neopakoval. Česká pobočka International Krav Maga Federation u příležitosti připomínky útoků na New York a Washington pořádá sérii speciálních seminářů pro ozbrojené složky i veřejnost. Všechny povede vynikajicí izraelský instruktor Amnon Darsa, bývalý příslušník speciální jednotky IDF, který dnes cvičí armádní a policejní jednotky mnoha zemí, od Izraele, přes USA, Německo, Holandsko, Brazílii nebo Hongkong.
Krav maga se Darsa věnuje přes 30 let a je držitelem vysokého technického stupně Expert 5.

Amnon Darsa účastníky zasvětí do sebeobranných technik proti napadení v letadle proti ozbrojeným i neozbrojeným útočníkům, bezpečnému pohybu ve stísněném prostoru, participanti budou čelit boji jeden na jednoho, organizované skupině agresorů, stejně tak se budou učit, jak se zorganizovat například proti únoscům.
Návštěva jednoho z nejlepších, ne-li nejlepšího instruktora krav maga v IKMF, je skvělá příležitost naučit se tuto sebeobranu od skutečného experta. Jak říkal zakladatel systému krav maga Imi Lichtenfeld: „Jenom tak se dá žít v míru.“

První seminář s podtitulem Antiterror se uskuteční v pátek 7. září a bude určen jen pro příslušníky ozbrojených složek – Policie ČR, Armády ČR, BIS, městské policie, celní správy, justiční stráže a vězeňské služby. Volně naváže na loňskou povedenou akci s instruktorem Danem Orenem. Odpoledne se Amnon Darsa zaměří pouze na specifika služby žen v uniformě.

Srdečně vás zveme k účasti na speciálním Krav Maga semináři!

KRAV MAGA SEMINÁŘ PRO ŽENY V OZBROJENÝCH SLOŽKÁCH

Seminář ZDARMA výhradně pro ženy v sektoru ozbrojenných složek.

Datum a čas:
7. 9. 2012, 14:15 – 17:15 hod.

Místo a adresa:
Praha

Téma a náplň:
– krav maga techniky se zaměřením na potřeby žen v uniformě
– práce v týmu
– takedowny a poutání ve dvojici
– použití donucovacích prostředků … obušek a sprej
– pistole jako úderový prostředek
– modelové situace
– rychlé zneškodnění útočníka
– obrana proti hrozbám a útokům ozbrojeného útočníka

Vybavení:
– zásahová uniforma, zásahová vesta, taktický opasek, pouta, kukla, zbraň
– suspenzor, chránič zubů, badáže, chrániče holení
– pití

Cena a platba:
ZDARMA

Pro Amnona Darsu budou mít Antiterror a Air Marshall semináře další zvláštní význam vzhledem k datu, kdy se konají. Ve středu 5. září si celý svět a Izrael především připomene událost, která do dějin vešla pod názvem Mnichovský masakr. Skupina palestinských teroristů ze skupiny Černé září v roce 1972 vtrhla do olympijské vesnice a unesla a následně při přestřelce na letišti zavraždila jedenáct izraelských sportovců.