Pro zájemce o začátečnické třídy je připraven prezent week zdarma, bližší informace klikněte ZDE
Opatovická 18
110 00, Praha 1
ZAČÁTEČNÍCI
11.2.2019 – 26.6.2019
Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín
Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ| 20:30 (90min) | Michal Široký
12.2.2019 – 27.6.2019
Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
12.2.2019-27.6.2019
Třída pro juniory 14-17 let | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha
ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady
ZAČÁTEČNÍCI
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jiří Stanislav
SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov
ZAČÁTEČNÍCI
12.2.2019 – 27.6.2019
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Ondřej Malčík
ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady
ZAČÁTEČNÍCI
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jiří Stanislav
ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov
ZAČÁTEČNÍCI
12.2.2019 – 27.6.2019
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | ÚT 20:30 a ČT 20:00 (90min) | Petr Poláček
Křižíkova 85
Karlín, Praha 8
TŘÍDA PRO ŽENY
13.2.2019 – 26.6.2019
Třída pro ženy | STŘ | 19:15 (120min) | Koštířová
ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany
ZAČÁTEČNÍCI
11.2.2019 – 26.6.2019
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc
ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2
ZAČÁTEČNÍCI
18.2.2019 – 26.6.2019
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | PO 18:30 (75min), ST 18:30 (105min) | Votava
Opatovická 18
110 00, Praha 1
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilíi P1/P2 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha
Středně pokročilí P3/P4 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
Pokročilí P4/P5/G | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín
12.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 |ÚT+ ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
Pokročilí G1/G2 | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
16.2.2019 – 28.6.2019 1x týdně
Středně pokročilí P2/P3 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
Středně pokročilí P2-3/P4 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
COMBAT TŘÍDA
16.2.2019 – 28.6.2019 1x týdně
Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger
TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
12.2.2019-27.6.2019
Třída pro juniory 14-17 let | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha
ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
Pokročilí P5/G | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
12.2.2019 – 27.6.2019
Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan
SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Stará Garda P3/G1 | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček
Středně pokročilí P3/P4 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Jan Votava
12.2.2019 – 27.6.2019
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) |
Pokročilí P5/G | ÚT + ČT | 19:00 (90min) |
ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger
Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger
Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 (90min)| Kadlec Tomáš
Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7
POKROČILÍ
12.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT +ČT 18:00 / 90min/ Hugo Kysilka
Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT 19:30 / 90min/ Hugo Kysilka
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7
POKROČILÍ
12.2.2019 – 25.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT 19:00 (120min) | Michal Vrátný
Křižíkova 85
Karlín, Praha 8
TŘÍDA PRO ŽENY
13.2.2019 – 26.6.2019
Třída pro ženy | STŘ | 19:15 (120min) | Koštířová
ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy
POKROČILÍ
12.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| Jan Horák
Středně pokočilí P3/P4 | ÚT + ČT | 18:00 (90min)| Jan Horák
ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc
FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/2 | PO + ST | 18:00 (90min) | Přemek Marek
Pokročilíi P4/P5 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek
Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš
Středně pokročilíi P3/P4 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš
ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2
POKROČILÍ
21.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ČT 16:45 (90min) 1x týdně | Jiří Stanislav
Zájemci o ukázkovou lekci v dětské třídě se mohou dostavit v lednu do stávajících dětských kurzů dle rozvrhu ZDE
Vinohrady Slovenská | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská
Jarní prázdniny děti – necvičí se Praha 1-5 11.-17.2.2019, Praha 6-10 18.2.-24.2.2019 (neplatí pro třídu Junioři)
ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady
TŘÍDY PRO DĚTI
21.2.2019 – 27.6.2019
Třída pro děti 6 – 9 let | ČT | 17:15 | 45min | Michal Široký
Třída pro děti 10 – 13 let | ČT | 18:00 | 45min | Michal Široký
Opatovická 18
110 00, Praha 1
TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
12.2.2019- 27.6.2019 (cvičí i v době jarních prázdnin jako třídy dospělých)
Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha
SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov
TŘÍDY PRO DĚTI
19.2. 2019 -25.6.2019
Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT | 16:00 | 45min | Michal Široký
Třída pro děti 10 – 13 let | ÚT | 16:45 | 45min | Michal Široký
Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7
DĚTI
14.2.2019 -27.6.2019
Třída pro děti 9 – 11 let | ČT | 17:00 | 60min | Pavel Ditmar
Křižíkova 85
Karlín, Praha 8
TŘÍDY PRO DĚTI
13.2.2019 -26.6.2019
Třída pro děti 8 – 10 let | STŘ | 17:30 | 45min | Pavel Ditmar
Třída pro děti 11 – 14 let | STŘ | 18:15 | 60min | Pavel Ditmar
ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy
TŘÍDY PRO DĚTI
12.2.2019 -25.6.2019
Třída pro děti 7– 10 let | ÚT | 16:00 | 60min | Jan Horák
Třída pro děti 11 – 14 let | ÚT | 17:00 | 60min | Jan Horák
ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany
TŘÍDA PRO DĚTI
20.2.2019 -26.6.2019
Třída pro děti 9 – 12 let | STŘ | 17:00 | 60min | Tomoko Saveleyva
Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13
DĚTI
18.2.2019 -24.6.2019
Třída pro děti 8 – 11 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš
Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice
DĚTI
11.2.2019 -24.6.2019
Třída pro děti 10 – 14 let | PO | 16:00 | 60min | Tomoko Saveleyva
13.2.2019 -26.6.2019
Třída pro děti 6 – 9 let | ST | 15:10 | 45min | Tomoko Saveleyva
ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2
DĚTI
18.2.2019 -24.6.2019
Třída pro děti 9 – 11 let | PO | 17:30 | 60min | Tomoko Savelyeva
ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov
DĚTI
20.2.2019 -26.6.2019
Třída pro děti 10 – 13 let | STŘ | 16:00 | 60min | Hozlinger
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids