Přihlašování do začátečnických třídy 2019/2020 | Praha

Přihlašování na prezentační semináře ZDARMA 12. 9. – 18. 9. 2019 – ZDE

 

PRAHA – Zimní semestr 2019/2020

Vinohrady Slovenská | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská | Krč

Přihlašování do dětských tříd je možné – odkaz ZDE.

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha

 

TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
17.9.2019-6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) |

 
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec

 
 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Petr Poláček
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Petr Poláček

 
 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge

 
 

Tělocvična Holešovice

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:00 | 90min | Hugo Kysilka

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2019- 6.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| Jan Horák

 

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2019- 4.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT 19:00 (120min) |

 
 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 
ZAČÁTEČNÍCI
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc

 
 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 
ZAČÁTEČNÍCI
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek

 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
ZAČÁTEČNÍCI
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš

 
 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

 
ZAČÁTEČNÍCI
23.9.2019- 5.2.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 18:45 (90min) |

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids