Kde a kdy cvičíme

Pro zájemce o začátečnické třídy je připraven prezent week zdarma, bližší informace klikněte ZDE

 

Přehled kurzů

 

PRAHA | BRNO | KLADNO | PLZEŇ | ČESKÉ BUDĚJOVICE | ŘÍČANY | MĚLNÍK | NERATOVICE | BEROUN | OSTRAVA | BLANSKO | JIHLAVA | OLOMOUC | ROUDNICE NAD LABEM | KRALUPY NAD VLTAVOU | SLANÝ | ZLÍN | KUŘIM | HAVLÍČKŮV BROD | MLADÁ BOLESLAV | BRANDÝS NAD LABEM | TACHOV | ÚSTÍ NAD LABEM | ŠUMPERK | BENEŠOV | PŘÍBRAM | JINICE | DOMAŽLICE | LITOMĚŘICE | TRUTNOV

 

 

PRAHA – Letní semestr 2019

Vinohrady Slovenská | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská

 

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

ZAČÁTEČNÍCI
11.2.2019 – 26.6.2019
Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín
Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ| 20:30 (90min) | Michal Široký

 
12.2.2019 – 27.6.2019
Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger

 

POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilíi P1/P2 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha
Středně pokročilí P3/P4 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
Pokročilí P4/P5/G | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín

 
12.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 |ÚT+ ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
Pokročilí G1/G2 | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha

16.2.2019 – 28.6.2019 1x týdně
Středně pokročilí P2/P3 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
Středně pokročilí P2-3/P4 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger

 

COMBAT TŘÍDA
16.2.2019 – 28.6.2019 1x týdně
Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

 

TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
12.2.2019-27.6.2019
Třída pro juniory 14-17 let | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
ZAČÁTEČNÍCI
12.2. – 27.6.2019
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jiří Stanislav

 
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
Pokročilí P5/G | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec

12.2.2019 – 27.6.2019
Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan

 
DĚTI
21.2.2019 – 27.6.2019
Třída pro děti 6 – 9 let | ČT | 17:15 | 45min | Michal Široký 
Třída pro děti 10 – 13 let | ČT | 18:00 | 45min | Michal Široký 

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
ZAČÁTEČNÍCI
12.2.2019 – 27.6.2019
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Ondřej Malčík

 
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.20198
Stará Garda P3/G1 | PO + STŘ | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček
Středně pokročilí P3/P4 | PO+STŘ| 17:30 (90min) | Jan Votava

 
12.2.2019 – 27.6.2019
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) |
Pokročilí P5/G | ÚT + ČT | 19:00 (90min) |

 
 
TŘÍDY PRO DĚTI
19.2. 2019 – 25.6.2019
Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT | 16:00 | 45min | Michal Široký
Třída pro děti 10 – 13 let | ÚT | 16:45 | 45min | Michal Široký

 
 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger
Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 18:30 (90min)| František Holzinger

 
DĚTI
20.2.2019 – 26.6.2019
Třída pro děti 10 – 13 let | STŘ | 16:00 | 60min | Hozlinger

 

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 
ZAČÁTEČNÍCI
19.2.2019 – 27.6.2019
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | ÚT 20:30 a ČT 20:00 (90min) | Petr Poláček

 

 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

 

POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 (90min)| Kadlec Tomáš

 
 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 
POKROČILÍ
12.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka
Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka

 
DĚTI
14.2.2019 – 27.6.2019
Třída pro děti 9 – 11 let | ČT | 17:00 | 60min | Pavel Ditmar 

 

 

Tělocvična Letohradská

Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

 

POKROČILÍ
12.2.2019 – 25.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT 19:00 (120min) | Michal Vrátný

 
 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 

TŘÍDA PRO ŽENY
13.2.2019 – 26.6.2019
Třída pro ženy | STŘ | 19:15 (120min) | Koštířová

 
TŘÍDY PRO DĚTI
13.2.2019 – 26.6.2019
Třída pro děti 8 – 10 let | STŘ | 17:30 | 45min | Pavel Ditmar
Třída pro děti 11 – 14 let | STŘ | 18:15 | 60min | Pavel Ditmar

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
POKROČILÍ
12.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| Jan Horák
Středně pokočilí P3/P4 | ÚT + ČT | 18:00 (90min)| Jan Horák

 
TŘÍDY PRO DĚTI
12.2.2019 – 25.6.2019
Třída pro děti 7– 10 let | ÚT | 16:00 | 60min | Jan Horák
Třída pro děti 11 – 14 let | ÚT | 17:00 | 60min | Jan Horák

 
 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

 

POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc

 
 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 
ZAČÁTEČNÍCI
18.2.2019 – 26.6.2019
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc

 
TŘÍDA PRO DĚTI
20.2.2019 – 26.6.2019
Třída pro děti 9 – 12 let | STŘ | 17:00 | 60min | Tomoko Saveleyva

 

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/2 | PO + ST | 18:00 (90min) | Přemek Marek
Pokročilíi P4/P5 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek

 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš
Středně pokročilíi P3/P4 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš

 
DĚTI
18.2.2019 – 24.6.2019
Třída pro děti 8 – 11 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

 
 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

 
DĚTI
11.2.2019 – 24.6.2019
Třída pro děti 10 – 14 let | PO | 16:00 | 60min | Tomoko Saveleyva

 
13.2.2019 – 26.6.2019
Třída pro děti 6 – 9 let | ST | 15:10 | 45min | Tomoko Saveleyva

 

 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 
ZAČÁTEČNÍCI
18.2.2019 – 26.6.2019
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | PO 18:30 (75min), ST 18:30 (105min) | Votava

 
POKROČILÍ
21.2.2019 – 27.6.2019
Mírně pokročilí P1/P2 | ČT 16:45 (90min) 1x týdně | Jiří Stanislav

 
DĚTI
18.2.2019 -24.6.2019
Třída pro děti 9 – 11 let | PO | 17:30 | 60min | Tomoko Saveleyva

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 
 
 

BRNO

 

Tělocvična Friends Fitness

Arbesova 12
Brno – Lešná

 
DĚTI
8.1.2019 úvodní hodina
Děti | ÚT + ČT | 16:00 | 60min | Vlastimil Pitrocha

 
 

Tělocvična Líšeň Kotlanka

Kulturní centrum Líšeň Kotlanka
Kotlanova 7, Brno

 
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

Tělocvična Iron Gym

Řezáčova 5,
Brno-Komín

 
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

Tělocvična Gym&Joy

Špitálka 37,
Brno-střed

 
ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 8.1.2019
Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský

 
POKROČILÍ
Nábor 2.1.2019
Mírně pokročilí | PO+ST | 19:00 | 90min | Filip Slunský
Pokročilí | PO+ST | 20:30 | 90min | Filip Slunský

Nábor 3.1.2019
Mírně pokročilí | UT+ČT | 20:30 | 90min | Filip Slunský

 
DĚTI

 
 

Tělocvična No Feet

Taneční studio No Feet
Jeneweinova 566/37
617 00 Brno-jih-Komárov

 
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 
ZAČÁTEČNÍCI

 
POKROČILÍ

 
 

Tělocvična Václavská 6

Václavská 237/6
603 00 Brno-střed-Staré Brno

 
ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 7.1.2019
Začátečníci | PO+ST | 17:00 | 90min | Vlastimil Pitrocha

 
POKROČILÍ
Mírně pokročilí  (studenti 3-9 měsíců tréninku) | PO+ST | 18:30 | 90 min | Vlastimil Pitrocha
Pokročilí | PO+ST | 20:00 | 90 min | Vlastimil Pitrocha

 
Kondiční BOX
KONDIČNÍ BOX pro studenty Krav Maga Neděle  | 18:00 | 90 min | 

 
 
KONTAKT
EMAIL: vlastimil.pitrocha@kravmaga.cz, filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: Vlastimil Pitrocha 603 906 819, Filip Slunský 773 883 322, Milan Horváth 734 480 568
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrno

 

 

 

KLADNO

SKS Arena Kladno

U Výtopny 2341
Kladno

 
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI
4. 10. 2018 – nábor
Začátečníci | 18:15 | 60min | Tomáš Martinovský

 
DĚTI

 
 
KONTAKT
EMAIL: martinovsky.tomas@seznam.cz,
TEL: +420733415596
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/kravmagasksarena

 

 

 

PLZEŇ

Sport centrum Koloseum

Sokolovská 76
Plzeň, 323 00

 
ZAČÁTEČNÍCI
2.10.2018 – 27.6.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 90min | Ondřej Koštuřík, Jan Votava

 
POKROČILÍ
2.10. 2018 – 27.6.2019
Pokročilí | ÚT+ČT | 20:30 | 90min | Ondřej Koštuřík, Jan Votava

 
 
KONTAKT
EMAIL: ondrej.kosturik@kravmaga.cz
TEL: +420 777 995 633
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/IKMFKRAVMAGAPLZEN

 

 

 

ŘÍČANY

 

 

Základní škola Masarykovo náměstí

Masarykovo náměstí 71
251 01
Říčany

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018 – 26.6. 2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:00 | 90min | Pavel Martínek

 
 

ZŠ U Říčanského lesa

ZŠ U Říčanského lesa
Školní 2400
Říčany

 
POKROČILÍ
24.9.2018 – 26.6.2019
Pokročilí | PO + ST | 20:00 | 90min | Ondřej Koštuřík

 

Jesličky a Mateřská škola Landie

Orlická 2188/2
Říčany

 
DĚTI
26.9.2018 – 26.6.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Děti 7-9let | ST 16:00 | 45min | Ondřej Koštuřík, Pavel Martínek
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Děti 10-13let | ST 17:00 | 45min | Ondřej Koštuřík, Pavel Martínek

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: ondrej.kosturik@kravmaga.cz
TEL: Ondřej Koštuřík – 777 995 633
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaRicany

 

 

 

MĚLNÍK

 

 

Tělocvična ZŠ Jaroslava Seiferta

Základní škola Mělník
Jaroslava Seiferta 148
276 01, Mělník

 

ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 17.9.2018 od 18:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 18:00 | 60 min | Filip Timbaris

 
 
POKROČILÍ
Mírně pokročilí P1+P2 | PO+ST | 20:15 | 90min | Filip Timbaris
Pokročilí P3+ | PO+St | 19:30 | 75 min | Filip Timbaris

 
COMBAT
Combat třída | PÁ | 18:00 | 90min | Filip Timbaris

 
DĚTI
19.9.2018 – 25.1.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Děti | 16:00 – 18:00 | Josef Šedivý

 
KONTAKT
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMělník

 

 

 

ROUDNICE NAD LABEM

 

 

Tělocvična gymnázia

Malá/velká tělocvična gymnazia Roudnice Nad Labem
Roudnice nad Labem
Havlíčkova 175

 
 
ZAČÁTEČNÍCI (velká tělocvična)
Nábory pondělí 28.1. 2019 a středa 30.1.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:00 | 90min | Michal Doležal

 
 
POKROČILÍ
Pokročilí P1 | Malá tělocvična | PO+ST | 18:30 | 90min |
Pokročilí P2 | Velká tělocvična | PO+ST | 20:00 | 90min |
Pokročilí P3 | Malá tělocvična | ÚT+ČT | ÚT(19:30)+ČT(19:30) | 90min |
Pokročilí P4/P5 | Velká tělocvična | ÚT+ČT | ÚT(20:00)+ČT(18:00) | 90min |
Pro přihlášení do pokročilého kurzu kontaktuje instruktora.

 
 
DĚTI (malá tělocvična)
K1 Děti 6-10 let | Pondělí | 16:30 | 90min
K2 – K3 Děti 6-10 let | Pondělí | 17:30 | 90min
K1 Děti 11 – 15 let | Středa | 16:30 | 90min
K2 – K3 Děti 11 – 15 let | Středa | 17:30 | 90min
Pro přihlášení do dětského kurzu kontaktuje instruktora.
 

KONTAKT
EMAIL : michal.dolezal@kravmaga.cz
TEL : 602 745 310
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/Krav-maga-Roudnice-nad-Labemcz

 

 

 

KRALUPY NAD VLTAVOU

 

 

Tělocvična Kralupy

Náměstí Jaroslava Seiferta 698
Prostory taneční skupiny Naděje

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

POKROČILÍ

 

 

Tělocvična Odolena Voda

Dolní náměstí

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : josef.sedivy@kravmaga.cz
TEL : 739 610 572
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

NERATOVICE

 

 

Tělocvična gymnázia Františka Palackého

Masarykova 450
277 11, Neratovice

 

 

Tělocvična základní školy Ing. M. Plesingera-Božinova

Školní 900
277 11, Neratovice

 
ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 20.9.2018 od 20:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Jakub Drozd

 
KONTAKT
EMAIL : jakub.drozd@kravmaga.cz
TEL : 724 059 670
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

OSTRAVA

 

 

Tělocvična Ippongym

Novinářská 1113/3
709 00 Ostrava 9

 
ZAČÁTEČNÍCI
29.1.- 27.6.2019 nábor 29.1. a 31.1. 17:30
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Aleš Plaček

 
POKROČILÍ
3.1.- 27.6.2019
P1/P2+ | ÚT+ČT | 19:00 | 90 min Aleš Plaček (Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.)

 
DĚTI
nábor 29.1.2019 16:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Děti 6-12let | ÚT | 16:00| 60min | Aleš Plaček

 
KONTAKT
EMAIL: ales.placek@kravmaga.cz
TEL: +420 728 530 258
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFOstrava

 

 

 

BLANSKO

 

 

Tělocvična ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka

Rodkovského 822/2
678 01, Blansko

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL:vlastimil.pitrocha@kravmaga.cz
TEL: Vlastimil Pitrocha 603 906 819
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBlansko

 

 

 

KUŘIM

 

 

Sklep Gym

Křížkovského 48
Kuřim

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

POKROČILÍ
Mírně pokročilí | 18:00 (120min) | PÁ | Filip Slunský

 

 

 

KONTAKT
EMAIL:filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: 773 883 322
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBlansko

 

 

 

BEROUN

 

 

TJ Lokomotiva Beroun

Tyršova 85
266 80 Beroun

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

POKROČILÍ

 

DĚTI

 

FULL CONTACT
KM Full contact | PÁ | 20:00 | 60min | Jan Kolář

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jan.kolar@kravmaga.cz
TEL: +420 736 724 786
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

 

 

JIHLAVA

 

 

Tělocvična KM Jihlava

Kosmákova 21
Jihlava
(2. patro nad Hudy sportem)

 

ZAČÁTEČNÍCI
11. 9. 2018 – 31. 1. 2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 20:00 | Tibor Tomášek

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: tibor.tomasek@centrum.cz
TEL: +420 603 402 290
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaJihlava

 

 

 

OLOMOUC

 

 

Tělocvična SŠ logistiky a chemie

U Hradiska 29
779 00 Olomouc

 
ZAČÁTEČNÍCI
5.2. – 27.6.2019
Přihlašování ZDE – P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Tomáš Zitta

 
POKROČILÍ
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.
Mírně pokročilí | ÚT+ČT | 19:15 | 90 min | Tomáš Zitta
Pokročilí P3+ | PO | 17:30 | 90min | Tomáš Zitta
| ST | 18:30 | 90min | Tomáš Zitta

 
KONTAKT
EMAIL: tomas.zitta@kravmaga.cz, vejvodamichal@seznam.cz | 739470197, martina.horakova@fnol.cz | 736133009
TEL: +420 730 180 966
WEB: kravmaga.cz
FB: facebook.com/KMOlomouc

 

 

 

HAVLÍČKŮV BROD

 

 

Tělocvična Havlíčkova Gymnázia

Štáflova 2063
Havlíčkův Brod

 
ZAČÁTEČNÍCI
10. 9. 2018 – 30. 1. 2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | 18:00 | PO+ST | Tibor Tomášek

 
 
KONTAKT
EMAIL: tibor.tomasek@kravmaga.cz
TEL: +420 603 402 290
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaHavlickuvBrod

 

 

 

Zlín

 

 

Tělocvična Praktická

Zálkadní škola Praktická
Mostní 2397
760 05 Zlín

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravMagaZlin

 

 

 

ŠUMPERK

 

 

Tělocvična ZŠ Šumperk

Základní škola Šumperk
Sluneční 38, 787 01 Šumperk 

 
ZAČÁTEČNÍCI
5.2.2019- 27.6.2019
Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník

 
POKROČILÍ
5.2.2019- 27.6.2019
Pokročilí | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Jiří Nádvorník

 

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: kravmaga.cz
FB: facebook.com/KravMagaSumperk/

 

 

 

MLADÁ BOLESLAV

 

 

Tělocvična ZŠ Komenského

1. Základní škola
Komenského naměstí 76
293 01 Mladá Boleslav

 

 
ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 18.9.2018 od 18:30
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 18:30 | 90 min | Filip Timbaris

 
POKROČILÍ
18.9.2018 –
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris

 
 
KONTAKT
Filip Timbaris
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMladaBoleslavIKMF

 

 

 

BRANDÝS NAD LABEM

 

 

Tělocvična Volnočasové centrum Brandýs

Masarykovo nám. 1766
250 01 Brandýs n. L.

 

ZAČÁTEČNÍCI
(nábory do třídy  budou probíhat 28.1. a 30.1.2019)
4.2.2019 – 26.6.2019
Začátečníci P0/P1 PO+ST | 20:30 | David Kudrna

 

POKROČILÍ
Mírně pokročilí P2 | ÚT + ČT | 19:00 | David Kudrna
Středně pokročilí P3 | PO+ST | 19:00 | David Kudrna
Pokročilí P4/P5 | ÚT+ČT | 20:30 | David Kudrna

 

DĚTI
Třída pro juniory 10 – 14 let | ÚT | 18:00  |  David Kudrna
Třída pro juniory 10 – 14 let | ČT | 18:00  |  David Kudrna

Třída pro juniory 10 – 14 let | ST | 17:00

Třída pro děti 7 – 10 let | PO | 15:00
Třída pro děti 7 – 10 let | PO | 16:00
Třída pro děti 7 – 10 let | ST | 15:00
Třída pro děti 7 – 10 let | ST | 16:00

Třída pro děti    4 – 7 let | PO | 14:00
Třída pro děti   4 – 7 let | PO | 17:00

 

COMBAT TŘÍDA
Combat třída | PÁ | 20.00 |  David Kudrna

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : david.kudrna@kravmaga.cz
EMAIL Dětské třídy : bezpeciprodeti@kravmaga.cz
TEL : 724 755 737
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrandysNadLabem

 

 

 

TACHOV

 

 

Sportovní hala

Pobřežní 1656
347 01 Tachov

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

POKROČILÍ

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : tomas.vacek@kravmaga.cz
TEL : 723 155 689
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

BENEŠOV

 

Tělocvična Sport a relax club

Na Karlově 80
256 01, Benešov

 

ZAČÁTEČNÍCI
Náborová hodina 11.2.2018 od 20:00
13.2.2019 – 26.6.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | 20:00 | 90 min | Martin Jirásek

 
POKROČILÍ
11.2.2019 – 26.6.2019
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P2/P3 | PO+ST | 18:30 | 90 min | Martin Jirásek

 

KONTAKT
EMAIL: martin.jirasek@kravmaga.cz
TEL: +420 602 578 070
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBenesov

 

 

DOMAŽLICE

 

 

Tělocvična ZŠ Msgre. B. Staška

Msgre. B. Staška 232
Domažlice

 
POKROČILÍ
5.2.2019 – 27.6.2019
Pokročilí | ÚT+ČT | 19:00 | 90 min | Václav Buršík
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 
KONTAKT
EMAIL: vaclav.bursik@kravmaga.cz
TEL: +420 725 043 636
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaDomazlice

 

 

LITOMĚŘICE

 

 

Tělocvična ZŠ Litoměřice

Na Valech 53
412 01 Litoměřice

 
ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 18.09.2018
18.09.2018 – 31.01.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 18:00 / 17:00 | 90 min | Šimon Černý

 
POKROČILÍ
02.09.2018 – 31.01.2019
Přihlašování ZDE – Pokročilí P1/P2 | ČT + NE | 19:30 | 90 min | Šimon Černý

 
DĚTI
Nábor 16.09.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | NE | 16:00 (45min) | Šimon Černý
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 11 – 14 let – Pokročilí | NE | 17:00 (45min) | Šimon Černý

 
 
KONTAKT
EMAIL: simon.cerny@kravmaga.cz
TEL: +420 739 416 657
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravmagaLitomerice/

 

 

 

JINICE

 

 

Tělocvična sokolovna Jinice

Slavíkova 10,
262 23, Jinice

Dočasně bez nových kurzů
 

 

 

ÚSTÍ NAD LABEM

 

 

Sportovní hala UJEP

České mládeže 8
400 01 Ústí nad Labem

 
ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 17.09.2018
17.09.2018 – 30.01.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO(18:45-20:15) + ST(18:00-19:30) | 90 min | Šimon Černý

 
POKROČILÍ
03.09.2018 – 30.01.2019
Přihlašování ZDE – Pokročilí P1/P2 | PO(20:15-21:45) + ST(19:30-21:00) | 90 min | Šimon Černý

 

DĚTI
Nábor 19.09.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | ST | 17:00-17:45 (45min) | Šimon Černý

 
 
KONTAKT
EMAIL: simon.cerny@kravmaga.cz
TEL: +420 739 416 657
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaUsti.n.L

 

 

TRUTNOV

 

 

Tělocvična Trifit gym & club

Horská 6 (vstup z Malého náměstí)
541 01 Trutnov

 
ZAČÁTEČNÍCI
nábor 7.1.2019 18:00
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 | 60 min | Tomáš Bečka

 
 
KONTAKT
EMAIL: Tomáš bečka
TEL: +420 777 913 400
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravmagaIKMFTrutnov

 

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

 

TJ ČOS Sokol Kamenný Újezd

Náměstí 138
373 81 Kamenný Újezd

 

Dočasně bez nových kurzů