Přihlašování děti | Letní semestr 2020 | Praha

PRAHA LETNÍ SEMESTR 2020 DĚTI


Vinohrady Slovenská | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská | Krč

 
 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
DĚTI
13.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | ČT | 17:15 (45min) | Sára Bendová
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | ČT | 18:00 (45min) | Sára Bendová

 
 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
 
TŘÍDY PRO DĚTI
11.2.-23.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | ÚT | 16:00 (45min) | Michal Široký
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | ÚT | 16:45 (45min) | Michal Široký

 
 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
DĚTI
12.2.-22.6.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | ST | 16:00 (45min) | František Holzinger

 
 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 
 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

 
DĚTI
13.2.-25.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-11 let | ČT | 17:00 | 60min | Pavel Ditmar

 
 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 
TŘÍDY PRO DĚTI
12.2.-24.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | STŘ | 17:30 | 45min | Pavel Ditmar
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 11 – 14 let | STŘ | 18:15 | 60min | Pavel Ditmar

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
TŘÍDY PRO DĚTI
11.2.-23.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 7-10 let | Út | 18:15 | 45min | Karel Herzinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 11-14 let | Út | 19:00 | 45min | Karel Herzinger

 
 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 
DĚTI
12.2.-24.6.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 17:00 | 45min | Tomoko Savelyeva

 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
DĚTI
10.2.-22.6. 2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-11 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

 
 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

 
DĚTI

12.2.-24.6. 2020 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | STŘ | 14:45 | 45min | Tomoko Savelyeva
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | STŘ | 15:30 | 45min |

 
 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 
DĚTI
10.2.-22.6.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-11 let | PO | 17:45 | 45min | Michal Široký

 
 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

 
DĚTI
12.2.-24.6.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-11 let | ST | 17:00 | 60min | Sára Bendová

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids