Přihlašování děti | Zimní semestr 2020/21 | Praha

Kurzy startují týdnem od 14.-17.9. 2020, kdy je možné si trénink bezplatně vyzkoušet.
Rozpis tříd a přihlašování naleznete níže nebo v rozvrhu ZDE

 

Přihlašování do kurzů 2020/2021 probíhá online. Po přihlášení do vybrané třídy obdržíte informační mail s podrobnějšími informacemi.

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

JUNIOŘI 14 – 17 let
14.9.2020- 10.2.2021 Po 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | PO | 16:30 (60min) | Karel Herzinger/Michal Široký

15.9.2020- 11.2.2021 Út+Čt 2x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | ÚT+ČT | 16:15 út+ 16:30 čt (60min) | Karel Herzinger/ František Hozlinger

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DĚTI
17.9.2020- 11.2.2021 Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | ČT | 17:15 (45min) | Sára Bendová
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | ČT | 18:00 (60min) | Sára Bendová

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DĚTI
15.9.2020- 9.2.2021 Út
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | ÚT | 16:00 (45min) | Ondřej Malčík
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | ÚT | 16:45 (45min) | Ondřej Malčík

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DĚTI
14.9.2020- 8.2.2021 Po
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-13 let | STŘ | 16:00 (60min) | František Holzinger

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

DĚTI
16.9.2020-10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 17:00 (60min) | Pavel Novotný

 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

DĚTI
17.9.2020- 11.2.2021 Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-11 let | ČT | 17:00 (60min) | Pavel Ditmar

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

DĚTI
14.9.2020- 10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-10 let | STŘ | 17:30 (45min) | Pavel Ditmar
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 11-14 let | STŘ | 18:15 (60min) | Pavel Ditmar

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

DĚTI
15.9.2020- 9.2.2021 Út
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 7-10 let | Út | 18:15 (45min) | Karel Herzinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 11-14 let | Út | 19:00 (45min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

DĚTI
16.9.2020-10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-12 let | STŘ | 17:00 (60min) | Zuzana Rybářová

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DĚTI
14.9.2020- 8.2.2021 Po
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-11 let | PO | 17:00 (60min) | Jan Kodeš

 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

DĚTI
14.9.2020- 10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6-9 let | STŘ | 14:45 (45min) | Tomoko Savelyeva

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10-14 let | Stř | 15:30 (45min) | Tomoko Savelyeva

 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

DĚTI
14.9.2020- 8.2.2021 Po
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9-11 let | PO | 17:45 (45min) | Pavel Novotný
 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

DĚTI
16.9.2020-10.2.2021 Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8-11 let | STŘ | 17:00 (60min) | Sára Bendová

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids