Přihlašování začátečníci | Letní semestr 2021 | Praha

Před začátkem kurzů pořádáme PREZENTAČNÍ TÝDEN ZDARMA (jeho datum bude upřesněno)
Více informací naleznete ZDE

 

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 23.6.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Michal Široký
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 20:30 (90min) | Michal Široký

??? – 24.6.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 12:00 (60min) | František Hozlinger
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha

??? – 25.6.2021 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger

JUNIOŘI 15 – 17 let
??? – 21.6.2021 Po 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | PO | 16:30 (60min) | Karel Herzinger/Michal Široký

??? – 24.6.2021 Út+Čt 2x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Junioři | ÚT+ČT | 16:30 (60min) | Karel Herzinger/ František Hozlinger

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 23.6.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec

??? – 22.6.2021 Út 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT | 20:30 (90min) | Petr Poláček

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 23.6.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Petr Poláček

??? – 24.6.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 |ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Ondřej Malčík

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 23.6.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ| 17:00 (90min)| František Holzinger

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7
 
DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 22.6.2021 Út 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 |ÚT |19:00 (120min) | Jan Kodeš

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8
 
TŘÍDA PRO ŽENY
??? – 23.6.2021 Stř 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy | STŘ | 19:15(120min) | Lucie Koštířová

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 24.6.2021 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 19:45 (90min)| Karel Herzinger

 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 23.6.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 23.6.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST |19:30 (90min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
??? – 23.6.2021 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ |18:00 (90min) | Jan Kodeš

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids