Přihlašování září 2021/22 I PRAHA začátečníci

Přihlašování do kurzů 2021/2022 probíhá online. Po přihlášení do vybrané třídy obdržíte informační mail s podrobnějšími informacemi.

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 20:30 (90min) | Michal Široký

24.9. 2021 – 11.2.2022 Pá 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PÁ | 16:30 (90min) | František Hozlinger

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 18:30 (90min) | Jan Svěcený

21.9. 2021 – 8.2.2022 Út 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT | 20:30 (90min) | Jakub Dražan

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 17:00 (90min)| František Holzinger

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ | 18:30 (90min) | Jakub Dražan

21.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 |ÚT + ČT | 19:30 (90min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
23.9. 2021 – 10.2.2022 Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ČT | 19:00 (90min) | Ondřej Malčík

 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

bez kurzů 2021/2022

 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT +ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

TŘÍDA PRO ŽENY
29.9. 2021 – 9.2.2022 Stř 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy | STŘ | 18:30(120min) |Koštířová

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
21.9. 2021 – 10.2.2022 Út+Čt
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 19:15 úterý a 19:45 čtvrtek (90min)| Pavel Novotný

 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

bez kurzů 2021/2022

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

bez kurzů 2021/2022

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
20.9. 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + STŘ |20:00 (90min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
22.9. 2021 – 9.2.2022 Stř 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | STŘ |18:00 (90min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
20.9 2021 – 9.2.2022 Po+Stř
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 |PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jiří Stanislav

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids